Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze senkivel?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze senkivel? Kicsit magányos vagyok mostanában

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem kellek senkinek.


L



2019. júl. 23. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Van valami oka, amiért nem, vagy egyszerűen csak eltűnnek? Utóbbit én is tapasztalom.
2019. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted ennyiből megtudjuk mondani, hogy mi a gond?
2019. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Is-is..nagyrészt sejtem az okot,de olyan is van, hogy szimplán eltűnnek.
2019. júl. 23. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell aggódnod most, hogy ezt kiírtad privátban biztosan lesz pár potenciális jelölt ;)
2019. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Lehet mert ronda vagy, vagy mert kiállhatatlan a személyiséged, vagy mindkettő egyszerre
2019. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok jós. De ha kicsit beszélgetünk akkor már talán tudok értelmes választ adni,ha a stílusoddal van baj.
2019. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát, mostanság nem nagyon beszélek senkivel, ha van kedved írni írhatunk.


20/f

2019. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Legyél türelmes, lehet, hogy a sorsodban még nem érkezett ennek el az ideje. Érezd magad méltónak, hogy legyen párkapcsolatod; jobb lesz a kisugárzásod is. Szeresd magad; keresd meg a jótulajdonságaidat. pl kedves, empatikus, jószívű, segítőkész, becsületes, mittomén.
2019. júl. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is így vagyok csak fiúként. Szexmániás vagyok az a baj.
2019. júl. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!