Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 1 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 1 éve egyáltalán nem likeol velem egy lány sem Tinderen es egyéb platformokon?

Figyelt kérdés

1 éve letöröltem,majd most újra letöltöttem és azóta egyetlen lány sem matchel,pedig azelőtt 200 is volt. Nem értem. Ennyire megváltoztak az igények? Egyáltalán nem azt mondom,hogy jóképű vagyok,mert szerintem nem,de én ezt abszolút nem értem.


20 f


2019. júl. 24. 10:46
 1/1 anonim válasza:
100%
Ahhoz hogy match legyen neked is likeolnod kellXD. Ha nem volt letöltve nem likeoltal senkit így nem lesz match sem🤦‍♂️.
2019. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!