Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lány ismerősöm azt mondta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány ismerősöm azt mondta hogy ha barátnőt akarok ne barátkozzak a lányokkal, szerintetek mit kéne tennem? /Többi lent

Figyelt kérdés
Az van hogy én alapvetően egy kedves odaadó barátságos srác vagyok és szerintem nem flörtölök vagy semmi lassan 20 éves leszek és még nem volt barátnőm.

2019. júl. 24. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

"Az van hogy én alapvetően egy kedves odaadó barátságos srác vagyok..."

Nem. Egy balf*** vagy, aki ezt így magyarázza meg magának. A lányok és nők csak olyanokkal barátkoznak, akik nem elegendőek nekik párkapcsolatra. Nem kell azt mondani a férfinak, hogy nem elég jóképű vagy gazdag, helyette lehet hülyíteni azzal, hogy milyen, de milllyen jó barátok leszünk, a férfi még reménykedik abban, hogy egyszer majd összejön, később elég neki egy dugás is, majd csak egy szopás, végül egy kézimunka, de nem kap semmit. A nő meg úgy hülyíti, ahogy akarja, ő van nyeregben.

Vagy pénz kell, vagy sárm, de mindkettőből jó sok. Utána pedig a legkevésbé sem kell teperni, mert azt gyengeségként értékelik a nők.

2019. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Első te egy idióta, hülye vagy.
2019. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értette a lány, hogy ne haverkodj, ne barátkozz egy lánnyal ha akarsz tőle valamit. Annak szinte mindig friendzone a vége. Az első pillanattól kezdve add jelét annak, hogy tetszik neked, nőként tekintesz rá, nem pedig haverként és akarod őt. Ennyi.
2019. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek hármas. Gyakorlatilag a friendzone-ba a "férfi" magát teszi bele.

Nő egyedül nem is tudja...2 emberes meló

2019. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha nekem ez nem jön magáól hogy kimutassam neki vagy nem tudom hogy kell az mitől lehet ? Miket kéne konkrétan csinálnom
2019. júl. 26. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne, csak legyél önmagad. Most ha elkezdjük leírni, hogy miket kéne csinálnod s te esetleg ezeket megfogadva elkezded csinálni, ami nem jön magadtól, görcsösen erőlködve...bohózat tárgya leszel. Csak rosszabb lesz.


Tudom, hogy nehéz elhinni, de lesz olyan lány, akinek így fogsz tetszeni...Mindenkinek megvan a párja. Van olyan barátom, aki addig várta ezt, hogy 39 éves korában találta meg... Most már gyermekük is van és boldogok. Szerinte megérte várni.:) :)

2019. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!