Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek tetszenek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszenek a kicsit fiúsabb de hetero lányok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy nem ezek a lányosan szoknyákba öltözős, sminkelős lányok, hanem akik ilyen kockás ing, bővebb trikó, szeretnek kosarazni inkább mint sminkelni típusú lányok. Hosszú haj meg minden, ha smink akkor is ilyen természetes. Lehet velük beszélgetni mindenről, akár haveriasan is kicsit. Szóval vonzónak találjátok vagy nem? Ha nem érthető valami kérdezzetek rá:))

2019. júl. 26. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Kár, hogy nagyon kevesen vannak.
2019. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nagyon:)
2019. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 VASSZAKÁLL ***** válasza:
50%
Nagyon nem
2019. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Lány létemre is csak ilyen barinőre vágyom, mert piszok vonzó az ilyen. (hetero vagyok)
2019. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem valamiért nem igazán jönnek be a fiús lányok.Persze,lehet másoknak pont ez az ideálja,ízlések és pofonok.
2019. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy fiús alatt nem azt értem hogy böfögnek meg hasonlók, csak a stílusuk kicsit fiúsabb az öltözés, nem rakják ki mindenüket, és nem azon feszengenek hogy hogy néznek ki sport közben hanem inkább élvezik. Strandon is esetleg inkább ugranak be a vízbe minthogy a parton üljenek kisminkelve. Azért tettem fel itt ezt a kérdést, mert megkaptam már így osztálytárstól/fiúbaráttóp hogy “nem vagyok nő” a szemükben, és ez oké is de azért nyilván nem szeretném higy mindenki így nézzen rám://
2019. júl. 26. 15:51
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Kaphatok képet rólad? ☺️
2019. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem igen.
2019. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
34%
Szexre még jók lehetnek, de egy lány lányos legyen már, ne fiús.
2019. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyen lányt ismertem meg 2 hónapja kb.

Jó volt vele lógni meg minden, de mindig mást martott maga előtt és valahogy én sosem jutottam az eszébe. De azért tőlem várt el dolgokat.

Nah 3 hete nem beszélünk :)

Nekem mindegy milyen stílusa van egy lánynak, légyszi, ha pártkeres akkor normálisan. Köszi.


18/f

2019. júl. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!