Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes ismerkedés. Érdemes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés. Érdemes?

Figyelt kérdés

Én egy fiatal lány vagyok és nem volt még kapcsolatom, sőt olyan srác sem volt az életemben aki komolyan érdeklődött volna felém.

Arra gondoltam, hogy megpróblánék interneten ismerkedni, mert ott valamivel több esélyt látok a dologra. De nem tudom, hogy érdemes lenne-e, illetve ha igen akkor hol?



2019. júl. 29. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ honnan valósi vagy. Pl egy kisvárosból nem sok esély van találni valakit.
2019. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok
2019. júl. 29. 11:57
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Idő, és hozzáállás (kitartás) kérdése az egész.

Nem kell várnod, hogy majd valaki kezdeményezni fog, kezdeményezz te akár.

Interneten szerintem nem érdemes. Ott akár határon túliakkal is megismerkedhetsz, és akár a távolság miatt soha nem lehetséges hogy találkozzatok. Persze ez is csak kitartás, és hűségesség kérdése.

Szerintem biztosan fogsz találni valakit, aki ismerkedne, csak lehet hogy a távolság közétek fog állni. Mivel ez nem csak rajtad múlik, így bármikor érhet meglepetés (pont mint az életben).

Remélem sikerrel jársz majd! (bárhogyan is döntesz)

2019. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen, érdemes neten ismerkedni. Viszont van egy fontos szabály, ne add oda magad azonnal az első találkozáskor. Hagyjatok időt az ismerkedésre. Aki emiatt nem marad veled, az nem szeret igazán.
2019. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Lányként meg kell tanulnod a sok hülye közül az egy normálisat megtalálni, nem esélytelen, naponta több tíz ember fog írni. Férfiként, semmi esélyed sem lenne a lányoknál, mert az előbbiek miatt előítéletesek, illetve ha nem nézel ki jól, szóba sem állnak veled.
2019. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem, a lányok bunkók ghostolnak rendszeresen, élöben sokkal jobb ismerkedni.
2019. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Én faluban élek. Társkeresőn ismerkedtem meg a párommal. Már 2 éve együtt vagyunk. És együtt tervezzük az életünket. 😊
2019. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tinderről van a mostani barátom...

Amúgy a mai világban ez egy teljesen normális ismerkedési forma. DE, amennyiben fiatal vagy, mindig tudjon valaki más is arról, hogy éppen mész találkozni valakivel és hova mentek. Akár barátnőnek is írhatsz közbe, ha anyudnak nem akarsz. De ez fontos.

2019. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem érdemes kipróbálni. Persze csak akkor, ha van elég türelmed és kitartásod. Előbb utóbb találsz normális embert. De jól gondold át, kivel mész el randira, mert az is megeshet, hogy az illető a valóságban más mint ahogy a neten viselkedik. Ezt tapasztalatból mondom. (Egyszer egy srác mondta hogy ő magabiztos, határozott stb, de a kávézóban már el kellett neki magyaráznom hogy kell kávét kérni...)

De sok sikert a társkereséshez!

2019. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha szeretnél tapasztalatot akkor ajánlom a Tindert. Az az app maga a pokol tud lenni, simán megedz téged :D
2019. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!