Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lányok nálatok kizáró ok ismerkedésnél ha egy srác kövér?

A kövér alatt nem egy ilyen Molnár Krisztián értendő, csak simán kövér.

júl. 30. 15:26  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mármint elhízott vagy túlsúlyos ? nem mindegy :D

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont júl. 30. 15:28 Privát üzenet
Nálam igen

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont júl. 30. 15:42 Privát üzenet
#2 vagyok, nem azért mert ettől valaki kevesebb, hanem mert egyszerűen képtelen vagyok kövér emberekhez vonzódni

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont júl. 30. 15:43 Privát üzenet
Amennyiben van rajta felesleg és letudná adni,de nem akarja igen. Nem tudok vonzódni a kövér fiúkhoz sajnálom. Ha esetéeg egészségügyi okok miatt nem tud fogyni,akkor talán adnék egy esélyt,de nem hiszem,hogy menne. Ha nincs meg vonzalom, akkor olyan mintha átverném.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont júl. 30. 15:59 Privát üzenet
Penryn nevű felhasználó válasza:

Nálam igen, nem jönnek be a túlsúlyos srácok.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont júl. 30. 18:00 Privát üzenet
igen

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont júl. 30. 20:12 Privát üzenet
Ameddig nem megy az egeszsege rovasara es alapvetoen jol erzi magat a boreben nekem nem gond.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont júl. 30. 20:39 Privát üzenet

Biztos van, akinek bejön, de nekem kizàró ok lenne. Barátnak oké, de nem tudnék összejönni vele. Egyszerűen nem vonzz. Ízlés kérdése.

17/l

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont júl. 30. 20:44 Privát üzenet

Evolúciósan belénk van kódolva hogy a minél alacsonyabb testzsírszázalékot tartsuk minél vonzóbbnak. Pont úgy, mint ahogy a pasik nőiesnek tartják a vastag ajkat, nagy szemeket, széles csípőt és a kerekded formákat. Nyilván mindkét esetben van kivétel, de azért ez általanosnak nevezhető.

Személy szerint nekem az a véleményem hogy sosem jönnék össze kövér pasival. Sportoló vagyok, hetente minimum 5 edzésem van, komolyan figyelek az étkezésemre, és ez meg is látszik. Nyilván elvárom a pasitól is hogy nem ilyen szinten, de legyen igényes a testére.

Egyébként volt már kövér pasim és egy életre megundorodtam a dologtól... számomra egy pasi akkor vonzó ha igényes, karban tartja a testét...csak ilyenkor tudok szexuálisan is vágyni rá, márpedig anélkül nincs kapcsolat.

Egyébként a kövérség (HA CSAK NEM HORMONÁLIS EREDETŰ) nagyon sokat elárul egy emberről. A tulajdonságairól és az életmódjáról is. Nem csak a szexualis vágyaimmal, de az életmódommal, értékrendemmel sem egyeztethető össze a kövérség.

(Ja, és nem kérek lepontozást, a kérdező véleményt kért, azt is kapott, ráadásul kultúrált formában).

19L

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont júl. 30. 21:32 Privát üzenet

Az utolsó tökéletes leírta a dolgot. Bocsi h beleszólok pasi létemre, de tetszett az értelmes megfogalmazása is.

F

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont júl. 31. 08:36 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok, nálatok egyenlő esélye van egy kövér és egy soportos vagy bármilyen más testalkatú srácnak? (Bővebben lent)
Szerintetek gázul néz ki, ha a srác vékonyabb nálam?
Lányok nálatok egyenlő eséllyel indul egy kövér és egy sportos srác? (Többi lent)
Lányok, ti adnátok esélyt ilyen srácnak?
Van olyan srác, akinek kövérebben jobban tetszik a képen látható lány?
Az osztálykiránduláson lesz medence, amibe én szándékozok fürdeni. Viszont utálom az egybe fürdőruhakat, csak bikini. Vannak elhízott srácok az osztályban es nekem kockás a hasam. Nagyon gaz lesz?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!