Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nálatok kizáró ok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok kizáró ok ismerkedésnél ha egy srác kövér?

Figyelt kérdés
A kövér alatt nem egy ilyen Molnár Krisztián értendő, csak simán kövér.

2019. júl. 30. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Mármint elhízott vagy túlsúlyos ? nem mindegy :D
2019. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Nálam igen
2019. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
#2 vagyok, nem azért mert ettől valaki kevesebb, hanem mert egyszerűen képtelen vagyok kövér emberekhez vonzódni
2019. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Amennyiben van rajta felesleg és letudná adni,de nem akarja igen. Nem tudok vonzódni a kövér fiúkhoz sajnálom. Ha esetéeg egészségügyi okok miatt nem tud fogyni,akkor talán adnék egy esélyt,de nem hiszem,hogy menne. Ha nincs meg vonzalom, akkor olyan mintha átverném.
2019. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Nálam igen, nem jönnek be a túlsúlyos srácok.
2019. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
igen
2019. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Ameddig nem megy az egeszsege rovasara es alapvetoen jol erzi magat a boreben nekem nem gond.
2019. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Biztos van, akinek bejön, de nekem kizàró ok lenne. Barátnak oké, de nem tudnék összejönni vele. Egyszerűen nem vonzz. Ízlés kérdése.

17/l

2019. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Evolúciósan belénk van kódolva hogy a minél alacsonyabb testzsírszázalékot tartsuk minél vonzóbbnak. Pont úgy, mint ahogy a pasik nőiesnek tartják a vastag ajkat, nagy szemeket, széles csípőt és a kerekded formákat. Nyilván mindkét esetben van kivétel, de azért ez általanosnak nevezhető.

Személy szerint nekem az a véleményem hogy sosem jönnék össze kövér pasival. Sportoló vagyok, hetente minimum 5 edzésem van, komolyan figyelek az étkezésemre, és ez meg is látszik. Nyilván elvárom a pasitól is hogy nem ilyen szinten, de legyen igényes a testére.

Egyébként volt már kövér pasim és egy életre megundorodtam a dologtól... számomra egy pasi akkor vonzó ha igényes, karban tartja a testét...csak ilyenkor tudok szexuálisan is vágyni rá, márpedig anélkül nincs kapcsolat.

Egyébként a kövérség (HA CSAK NEM HORMONÁLIS EREDETŰ) nagyon sokat elárul egy emberről. A tulajdonságairól és az életmódjáról is. Nem csak a szexualis vágyaimmal, de az életmódommal, értékrendemmel sem egyeztethető össze a kövérség.

(Ja, és nem kérek lepontozást, a kérdező véleményt kért, azt is kapott, ráadásul kultúrált formában).

19L

2019. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
65%

Az utolsó tökéletes leírta a dolgot. Bocsi h beleszólok pasi létemre, de tetszett az értelmes megfogalmazása is.

F

2019. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!