Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most elvesztettem nála minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most elvesztettem nála minden esélyem? 😔

Figyelt kérdés
Az egész Januárban kezdődött.Éppen vártam a buszt egyik barátommal.Mikor megjött a busz,Sajtoskiflinek hívva köszöntem el tőle(Egy játékból vettük át ezt a nevet).Aztán helyette egy leányzó köszönt el..De olyan gyönyörű hangnemmel hogy hihetetlen.Hazafelé menet csak rajta járt az eszem.Aztán eszembe jutott,hogy hamarosan Valentin nap,valamivel meg kéne lepni.Azonban ez nem úgy sült el ahogy vártam..a csaj megtudta,én pedig felhívtam azután,miután az egyik barátnőjével említettek engem liveban.Mivel tudtam hogy ott van mellette a barátnője,gyorsan letettem,ő pedig letiltott.Később a barátaim hívásozás közben hallották a hangomon hogy valami nem oké..Az egyik haver pedig ráírt,elég trágár formában.Aztán pedig én álltam neki flegmázni a csajjal(nem akartam,feszült voltam,nem tudtam mit csinálok).Aztán innentől elkezdődött egy féléves tortúra,ami még mindig tart.Én folyton keresem a társaságát,de nem érdeklem..Kérdés,visszanyerhetem a bizalmát?

2019. aug. 5. 01:11
 1/8 anonim válasza:
100%

Ezt sajnos bebuktad! A flegmázást nem nagyon szeretjük és a jelek szerint eléggé rossz benyomást tehettél a lányra. Én tuti nem adnék egy percig se esélyt valakinek, aki flegmázik és akinek a haverjai trágárkodnak velem. Tanulj az esetből és legközelebb más lánnyal légy figyelmesebb. A trágárkodó haverokat pedig ha teheted, tartsd távol a választottadtól.


26/N

2019. aug. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom,elszúrtam..De csak az jár az eszemben,hogy talán par év,évtized múlva hátha megbékél.Plusz hamarosan itt a szülinapja,és én szeretnék adni neki virágot
2019. aug. 5. 01:22
 3/8 anonim válasza:

"Tudom,elszúrtam."


Helyes meglátás! Most már csak az kell, hogy ne élj tovább tagadásban és fogadd el, hogy ebből már semmi nem lehet és lépj tovább.


"De csak az jár az eszemben,hogy talán par év,évtized múlva hátha megbékél."


Kevés az esélye! Hamar elvágtad magad. Ezt már engedd el inkább.


"Plusz hamarosan itt a szülinapja,és én szeretnék adni neki virágot"


Szerintem virággal ezt te nem fogod már helyre hozni! Kérdésedben írtad: "Én folyton keresem a társaságát,de nem érdeklem." Ha lenne esélyed vagy elnézné neked a dolgot, akkor már tudtodra adta volna!

2019. aug. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,ő is elmondta,hogy hanyagoljam ezt az ajándék ötletet.Viszont én legalább egy utolsó reményt látok ebben.Ha más nem,amolyan búcsú ajándékként.Viszont nem egyszer sírtam,ordítottam emiatt,és "olyan"gondolatokkal is eljátszottam már..Most is,érzem hogy sírnom kell
2019. aug. 5. 01:41
 5/8 anonim válasza:

"Igen,ő is elmondta,hogy hanyagoljam ezt az ajándék ötletet."


Hát figyelj, ha beszélsz vele, akkor mond el, hogy nagyon sajnálod, hogy bunkó voltál vele és szeretnél tiszta lappal kezdeni nála. Ennyit tudsz tenni, hogy egyenes vagy vele!


Valószínűleg már végleg elégetted magad nála. A helyében én se adnék neked esélyt, megmondom őszintén, de tégy próbát, mert így legalább kiderül, hogy van-e bármi lehetőséged vagy nincs. Ha nincs, akkor lépj tovább.


"Viszont én legalább egy utolsó reményt látok ebben."


Hiú ábrándokat kergetsz.


"Viszont nem egyszer sírtam,ordítottam emiatt,és "olyan"gondolatokkal is eljátszottam már..Most is,érzem hogy sírnom kell"


Azért legyen már tartásod. Elvileg te vagy a férfi. Ennél sokkal komolyabb dolgok fognak téged érni az életben, na és akkor mi lesz? Magadba zuhansz? Bőgsz majd esetleg vagy ártasz magadnak? Ha így viselkedsz, akkor nem fogod bírni a gyűrődést.


Figyu, engem pl. az egyik volt barátom bántott, több alkalommal megütött, megvert. Nagyon mélyen voltam akkor és tudod mit csináltam? Azt nem mondom, hogy nem sírtam, mikor bántott, mert én egy vékony, nem igazán erős nő vagyok, de végül szépen összeszedtem magam és megtettem a szükséges lépéseket, hogy kiszabaduljak abból a helyzetből és lélekben sokkal erősebb és céltudatosabb lettem azóta. Tégy te is így, ezt az ordítozást és önsajnálatot pedig felejtsd el. Ez nem visz téged előre! Ha a lány nem ad esélyt neked, akkor vedd tudomásul és lépj tovább emelt fővel. Annak semmi sora, hogy fél éven át gyötrődsz, könyörögsz és megalázod magad.


26/N

2019. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy szerezheted vissza, ha úgy teszel, mintha te is szakítani akarnál vele, te is be akarnád fejezni. Ehhez pedig írhatnál egy "búcsú" levelet, hogy nagyon sajnálod, hogy ez így történt, de a jövőben nem fogod háborgatni. Csak ennyit, és tényleg tegyél úgy, mintha nem is létezne. Aztán lehet, hogy 1-2 hónap múlva elkezded majd érdekelni. De te már ne lépj semmit sem. Azzal csak rontasz a helyzeten.
2019. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van egy kis baj..úgy tűnik feltűnt egy "vetélytárs"..
2019. aug. 10. 09:01
 8/8 anonim válasza:

Van egy kis baj..úgy tűnik feltűnt egy "vetélytárs"..


Magyarul válogat. Van ő és vagy te, aki korábban flegmáztál vele és a haverod trágárkodott a lánnyal. Esélyeid a nulla fele konvergálnak! Ez van!

2019. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!