Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet szórakozóhelyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet szórakozóhelyen csajozni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és nekem ezek a 15-16 éves nagy bulizások kimaradtak, mondhatni most pótolom, kezdtem bele, így a kortársaimmal ezt 5-6 éve nem vitattam meg, most pedig elég gáz lenne rákérdezni, hogyan kell csajozni.

Szóval ezeken a tipikus diszkókban hogyan lehet -eredményesen- csajozni?


Amit én szoktam látni, hogy egy határozott srác odamegy a lányhoz és egyből azzal kezdi, hogy letapizza majd "táncolnak" ami igazából egy lassabb előjátéknak is elmenne.

Nos én elég peches vagyok általában, így ha egyből letapiznék egy lányt akkor vagy pofonvágna, vagy ami mégrosszabb feljelentene szexuális zaklatásért.

Beszélgetni pedig nyilván nem lehet a hangos zene miatt.


Tehát nektek hogy sikerült eddig diszkóban csajozni? Mi a jó taktika erre? Természetesen nem életem szerelmét keresem én sem:D

21/F



2019. aug. 5. 22:58
 1/5 Csicuki ***** válasza:
100%
Menj oda flörtölj, táncolj velük, hívd meg őket egy italra. Igazából a többi majd jön magától.
2019. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

És ez a gyakorlatban hogy néz ki? Csak simán odamegyek hozzá és kérdés nélkül elkezdek vele táncolni?

Az italra meghívással nincs gond, azt alapból is szoktam.

2019. aug. 5. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A hétvégén voltam épp bulizni és sikerült táncolgatnom egy lánnyal. Csak aztán kiderült hogy drogozik. Ez előtt fél éve voltam és akkor is táncoltam lányokkal. De komoly még nem volt, mert nem is erőltettem. Na mindegy a taktikám a kövi.


Várd meg a szemkontaktust. Nézd addig míg nem nézz a szemedbe, majd ha rádnézett egyszer-kétszer akkor közeledhetsz, így nem leszel ismeretlen számára annyira hogy leüssön. És akkor mehet a tánc fiatalok!!


Meg nézd meg a Don Jon filmet. A főszereplő mond egy pár taktikát, meg amúgy maga a film se rossz.

2019. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az az igazság, hogy erre nincs ilyen "recept". Velem például nem egy alkalommal megesett már, hogy a lány rám nézett és oda is jött oda beszélgeti, aztán a maguk módján "továbbfejlődtek" a dolgok, de volt, hogy én is kezdeményeztem és vagy bejött vagy nem. Mindenesetre a kudarcok sose szegjék kedvedet, lazán kell felfogni. Kell egyébként egy kis érzék hozzá, hogy ráérezz, melyik csaj megfogható, ez majd kialakul.
2019. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Italra meghívás jó ötlet,menj oda a tánctéren két egymással táncoló lányhoz és kérdezd meg tőlük,hogy mit isznak.


Nem nagyon szokták visszautasítani utána lehet velük beszélgetni .... stb.

2019. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!