Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket érdekelne egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket érdekelne egy ilyen lány? Ezek alapján van valami baj a személyiségemmel?

Figyelt kérdés

Nah, szóval én egy fiatal lány vagyok.. Alapvetően eleinte csendes vagyok, de ha megismerem a másikat és jól érzem vele magamat, akkor feloldódom. Sajnos elég hangulatfüggő nálam minden,és elég sokszor ingadozik a hangulatom, de ezt próbálom másokkal nem éreztetni. Elég érzelmes, érzékeny típus vagyok, de az érzelmeimről valahogy nem szoktam beszélni. Szinte sose. Úgy gondolom, hogy megbízható ember vagyok és őszinte. Ugyanakkor nagyon makacs vagyok. Elfogadó, de sajnos egy kicsit előítéletes. Ezen próbálok változtatni és megismerni a másikat, mielőtt véleményt alkotném róla vagy ilyesmi. Ami nagyon idegesít engem, hogy folyton azon pörgök, hovy vajon a másik mit gondol rólam stb. (bár ezt sosem mutatom, megtartom magamnak :P)

Van valamiféle humorérzékem, és szeretek is elhülyéskedni..de ha olyan van akkor komoly ia tudok lenni. Van egy hülye stílusom, ami egyes embereknek lehet zavaró, de csak olyanokkal viselkedwk így akit közelebbről ismerek, illetve tudom róla, hogy nem veszi rossz néven és partner benne 😄


Hobbim... Hát az nem igazán van. Általában ha időm engedi, akkor nézek egy filmet vagy zenét hallgatok. Kutyámmal foglalkozok, illetve elmegyek valamerre.

Régebben rajzoltam, de azóta feladtam a dolgot, nem voltam túl kitartó,de azon gondolkozok, hogy unalmas napjaimon neki kezdek újra.. Hátha..


Röviden ennyi ami eszembe jutott, nem sok tudom. Kicsit összeszedetlen lett, ezért elnézést.



Szóval : kb. 15-19 éves fiúktól kérdezném, hogy ezek alapján van velem valami baj? Szívesen megismernétek egy ilyen lányt?


Csak azért kérdezem, mert eddig nincs nagy sikerem a fiúknál.. És nem tudom, hogy van - e baj a személyiségemmel-vagy csak a külsőmmel 😅-? Kérlek legyetek őszinték!



2019. aug. 9. 14:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

"Alapvetően ... csendes vagyok"

"elég hangulatfüggő nálam minden és elég sokszor ingadozik a hangulatom"

"az érzelmeimről valahogy nem szoktam beszélni. Szinte sose."

"nagyon makacs vagyok"

"egy kicsit előítéletes"

"Ami nagyon idegesít engem, hogy folyton azon pörgök, hovy vajon a másik mit gondol rólam"

"Van egy hülye stílusom"

"Hobbim... Hát az nem igazán van"


kiemeltem a lényeget a mondandódból, ez alapján szerintem már te magad is meg tudod válaszolni a kérdésed.

2019. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Szia. igaz hogy én lány vagyok.. de szerintem nincs baj a személyiségeddel!Legalább nem vagy olyan mint a mai tinipi**ak..
2019. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek az első válaszolóval,az emberek nem azért keresik a társaságod,hogy majd igazodjanak hozzád.Neked is kell engedni a dolgokból,vagy nem lesz senkid.
2019. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Alkalmazkodó képes vagyok, és igenis engedek dolgokból ha a helyzet úgy kívánja. A fentebb említetteket nem durván kell elképzelni, igyekszem a rossz tulajdonságaim változtatni vagy kontrollálni azokat.
2019. aug. 9. 15:32
 5/20 A kérdező kommentje:
*tulajdonságaimon
2019. aug. 9. 15:33
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
Hát figyelj, minden lehet aranyos abból amit mondtál, kivéve az előitélet rólam lenne mit itélni azt hiszem a kutyának se kellenék.. :D Ameddig egy lány: Hűséges, nem mutogatja magát instán meg ilyenek, nem bulizik, nem beszél más fiúkkal, elfogadó, nem viselkedik/öltözik ribisen (haspóló/divatos szarok) addig én nagyon szívesen megismermém, csak nem barát ként, a fiu lány barátság full kamu. Ha előítéletes vagy azon lehet változtatni, ha tudsz hülyülni és jol érzed magad az jó, ameddig a másik is érti a poént stb, de amugy is meg lehet beszélni. Szerintem amit a végén irtál hülyeség.. Ha baj van a külsőddel a srácoknak ha ennyire fiuzgatsz, akkor az nem a te bajod. inkább örülj hogy nem fogsz ki olyat aki a külsődre megy, mert hogy attól egy cseppnyi szeretetet nem kapsz az biztos, a mai világba akkor jók egymásnak az emberek ha lefekszenek vele, oké hogy része egy kapcsolatnak és ha lenne barátnőm értelem szerűen én se akarnám azt a témát se hanyagolni, Sőt... De ha szeretet nincs akkor szart sem ér. Azokkal kell foglalkozni akik elfogadnak és támogatnak, a többi kamu barát stb meg mehet a francba.
2019. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

Nem teljesen értem az elsőt

Figyelj szerintem semmi baj nincsen a személyiségeddel

Én inkább azt gondolom hogy még nem nyíltál ki teljesen és még nem teljesen forrt ki a személyiséged se

Keresed az utadat és ez így van jól

Szerintem ezen mindannyian átesünk

Egy két éve én is csendesebb voltam

Visszahúzódó, nem találtam helyem

Illetve nehéz volt levetkőzni a magam kis gátlásait

Mindenben és mindenkiben bizonytalan voltam

Magamat illetően is

De ez nem jelenti hogy gondok lennének a személyiségeddel

Azok amiket felsoroltál általában nagyon sok emberben jelen vannak

Kövezzünk már meg téged mert makacs vagy

És nem szeretsz az érzéseidről beszélni

Na és?

Lesznek olyanok akik pont azokat a dolgokat fogják szeretni benned amik szerinted a gyengeségeid

És az idő múlásával sokat fogsz még változni

Viszont az én nagy tanácsom neked hogy próbáld meg a dolgokat időnként elengedni

És ne foglalkozz vele hogy ki mit gondol rólad

Anyukámnak nagyon jó mondása van erre : Ne azt nézdd hogy mit mond hanem azt hogy ki mondja

És ez egy hatalmas igazság

Nem azt mondom hogy ne adj a számodra fontos emberek véleményére hanem azt hogy ne minden ember véleménye érdekeljen

Mindenkinek úgyse fogsz tetszeni és nem fog mindenki szeretni

Találd meg magadat és az igazi barátok és a szerelmek is megtalálnak

Nem tudom miért lett ilyen mélyen filozofált monológom az egészből de remélem érted amit átakartam neked küldeni vele

2019. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nincs veled semmi baj. Az a baj, hogy az emberek előítéletesek és mindent azonnal akarnak. Amikor meglátnak azt hiszik, hogy egy magába forduló, esetleg depressziós lány vagy akit lélekben ápolni kell, meg így lassan kapnak meg téged. Ezért nem akar tőled senki semmit. Pedig ha türelmesek lennének veled és rendesen megismernének, látnák, hogy milyen kedves, rendes lány vagy, akit érdemes szeretni :)
2019. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Kár, hogy nem érted az elsőt, de ez azért lehet, mert "Nem ilyen mélyen filozofált monológot" írogatsz.
2019. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

A mélyen filozofált monológot természetesen úgy értem hogy sokkal inkább belementem a témába mint amnennyire szerettem volna és néhol érthetlen lehet amit írtam

Viszont nem gondolnám hogy egy szövegből amit a kérdező saját magáról leírt

Kellene olyan véleményt alkotni amilyet itt némelyik személy mégis megtesz

És ha megfigyeled nem csak a jó dolgokat írta le magáról hanem a szerinte kevésbé előnyös dolgokat

Ami számomra mindenképp dicséretre méltó

Nem tudom te hogy vagy vele

Már csak ezért se mondanám hogy a személyiségével gondok lennének

Meg amúgy se gondolnám hogy csak azért mert leírt néhány olyan dolgot ami neked mondjuk nem tetszik

Bántani kellene vagy ilyesmi

Nyugodtan kötekedhetsz velem az írásteknikám miatt

És emelhetsz ki mondatokat is a "monológomból" igaz nem pont az volt a mondandója annak amit leírtam de hát nem gond

2019. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!