Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy 10-es skálán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 10-es skálán mennyire gáz regisztrálni a Tinderre?

Figyelt kérdés

2019. aug. 9. 20:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%

Nekem konkrétan minden ismerősöm rajta van... de én valahogy nem álltam kötélnek.

Szerintem értelmetlen, de ugye mindenkinek más a véleménye...

Ha úgy gondolod, regisztrálj, és már pozitívum, hogy kicsit hasonló gondolkodású emberekkel ismerkedhetsz (ez csak szépítés, nem ettől függ)

Amúgy 10/5 vagy az, vagy nem

Hozzáállás kérdése

2019. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Én is annak gondoltam. De elég pozitívan csalódtam. Rengetek tök értelmes, kedves csajt ismertem meg rajta. Barátok és a barátnőm is onnan van. Úgyhogy ajánlom. Az elején elég szar de később jobb lesz. :D
2019. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Csicuki ***** válasza:
93%
Csak annyira gáz amennyire te annak érzed, ezt neked kell tudni....
2019. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
25%

1

És mennyire gáz itt ezen az oldalon másokat lenézni és irigykedni azokra akik párkapcsolatban élnek?

10

2019. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

Én ugyan max 1-1 rendiig jutottam el emberekkel, de két barátom ott ismerte meg egymást. 3 éve vannak együtt, most jegyben járnák.

Illetve nekem is van olyan haverom, akivel személyesén nem volt meg a kémia, de attól még elagyunk, időnként elmegyünk együtt koncertre.

Szerintem amúgy nem gáz. Én egy olyan időszakomban tindereztem, mikor csak dolgoztam, az egy-egy szabadnapomon haverokkal voltam, munkahelyemen se volt senki aki szóba jöhetett volna, szóval ez volt az egyetlen lehetőségem az ismerkedésre.

2019. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
Egyik barátnőmnek sikerült egy olyan pasit találnia ott, akiről kiderült, hogy nekrofil gyilkos és valószínűleg ő lett volna a következő. Szóval én soha nem fogok oda regelni.
2019. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
-10
2019. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 dianaduchess válasza:
94%

6-os válaszadó:

Atyaég, ez hogy derült ki?

2019. aug. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 dianaduchess válasza:
91%
Szeritem egyeltalán nem gáz, én így ismertem meg életem szerelmét, aki ma már a férjem.
2019. aug. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
Hát őszintén én nem tudnék olyannak találkozni akit nem láttam még életemben akármennyire is kedves, és jol néz ki. Viszont a nagynéném ott ismerte meg a férjét ma már 4 gyerekük van ugyhogy szerintem próbáld ki.
2019. aug. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!