Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan tizenéves fiúk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan tizenéves fiúk, akik komoly kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés

Sajnos azt veszem észre, hogy a legtöbb srácnak nem komolyak a szándékai, és csak a külsőre mennek.

Én lányként viszont, csak komoly kapcsolatba vágnék bele, de így nem sok esélyt látok erre :D


Hol tudnék olyan fiúkkal ismerkedni akiknem csak szórakoznak, illetve nem a külsőségekre mennek elsősorban? (nyilván az is számít, de nem ez a legfontosabb szerintem)



2019. aug. 10. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
A külsö a legfontosabb szerintem anélkül nehéz lesz komolyat találni ha nincs rendben nálad
2019. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Jelen! :)
2019. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Igen
2019. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de annyiszor feltették már ezt a kérdést itt is :D


Persze, hogy van, akárcsak úgy, ahogy van olyan is, aki csak futó kapcsolatokat tervez tinikorára.

És bár lehet, hogy sikerül belefutnod egy komolyabba, nem feltétlen lesztek együtt életetek végéig úgy, ahogy elterveztétek.


És bár vannak olyanok, akik a külsőre mennek, vannak olyanok is, akik nem. Komolyan, miért ne lennének, ha te se arra mész? Mert te se a külsőt nézed, igaz? Simán összejönnél egy metróban fekvő hajléktalan fiúval, mert milyen kedves meg ilyenek, igaz? Hát persze, hogy nem. Az ápoltság és a normális külső elvárás, így részben mindenki arra megy. Csak van, akiknél ez a rész így fogalmazódik meg. A legszebb topmodellek vs az átlagos lányok. És ha te "csak" átlagos vagy, akkor sok felületes ember fog átnézni rajtad.


Hogy hol tudnál ismerkedni? Akárhol. Valahol, ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak, mint te. Értelemszerűen ne valami szórakozóhelyen, mert nem hinném, hogy bárki azért járni ilyen helyekre, hogy komoly kapcsolatot keressen. :D


Gondolom nagyon fiatal vagy, majd jön valaki, aki komolyan gondolja. Ha meg nem, legalább tudod, milyennel ne kezdj következőnek.

2019. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen, vannak, csak elég kevesen. És nem a külső a legfontosabb a komoly kapcsolatnál, sokkal inkább az, hogy jól meglegyenek egymás mellett, mivel hosszútávon együtt fognak élni. Engem aztán nagyon nem érdekel a külső, de visszafelé nem ezt tapasztalom. Hosszan sorolhatnám a tapasztalataim, de nem ez volt a kérdés... Visszatérve a kérdésre: bárhol lehet ilyen fiúkat találni, csak legyél nyitott, ne válogass, adj esélyt annak aki meg szeretne ismerni és te is nyugodtan kezdeményezz, nem ciki.
2019. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

Hát, én se mennék bele másba, már kezdek beleőrülni a magányba és elég hülye dolgokon gondolkodok mostanába...

Bár elítélek mindent, aki külsőre vagy pénzre megy, nem szeretem az olyan kinézetet ahol a lányok adnak magukra (haspóló, smink stb) ettől függetlenül külsőre inkább a visszafogottabb (ma fiuk által csúnyának hívott) lányok tetszenek. Bár nekem csak egy lány kellett volna, de a mai világba ismerős, hogy lehetetlennek látod a szitut te is. Főleg amilyen én vagyok, egy lány se állna szóba velem. Aki még komoly kapcsolatra vágyik, de al eg komolyabbra, és olyan mint én annak vagy megszoksz (magány) vagy megszöksz (öngyilkosság).

Habár nekem a második opció tetszik, nem fogok ilyet tanácsolni főleg egy lánynak, szóval vagy megvárod a csodát vagy magányos leszel szeretet nélkül, szerintem ez ilyen.. Ha beszélgetsz jol elvagytok de külsőre nem tetszel valakinek akkor elvagytok vagy nem már ne fogod érdekelni kb :D Főleg a korunkbeliek, "vagy egyéjszakás, vagy több, de úgy se tartok ki melletted"...

2019. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 gooku ***** válasza:

Egy lánynál én az értékrendjére megyek, nem a külsőségekre, hiszen úgy vagyok vele, hogy azokat amúgy is könnyebb megváltoztatni, mint egy berögzült értékrendet.


Ezúton tehát jómagam is szeretném közölni ha már rá találtam erre a kérdésre, hogy igen, vannak olyan tizenéves fiúk, akik komoly kapcsolatra vágynak, bőven.


19/F

2019. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszokat! Azért jó ezt hallani, de ezekszerint nekem nem volt még eddig szerencsém :D
2019. aug. 10. 15:56
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok, kérdező, sajnos ha ugy érzed szerencséd van az is lehet rossz.. Max privátba mesélem el, de sajna nem tudsz mindig biztosra menni :( De azért remélem ha te komoly kapcsolatot akarsz és azt mondod hogy kitartasz a szerencsés mellett az úgy is lesz, nem az első hibánál eldobod mint egy szardarabot ezzel egy életre tovább törve a lelkét :)
2019. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
60%
Vannak, én is közéjük tartozom. Mondjuk talán én egy dolog miatt kirívó eset vagyok és ezért is főleg.
2019. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!