Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kezdjek el egy beszélgeté...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek el egy beszélgetést egy lánnyal? És hogyan mondjam el a másiknak?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal(legyen mondjuk Kata) már 4. Éve alakul a kapcsolatom, de sajnos a "rossz" irányba. Mindeddig én többet szerettem volna tőle mint ő tőlem. Sok mindenen keresztül mentünk együtt, de igaziból sosem jártunk. Ez alatt a több mint 3 év alatt ő megváltozott teljesen stílusilag. Nem lett "roszabb" de eltűnt az az aranyos lány akibe anno beleszerettem, és szépen lassan ki is szerettem belőle.


Lakik az utcánkban egy lány(legyen Niki), akivel 3. Osztályig osztálytársak voltunk. Már akkor is tetszett, de nem mondtam meg neki. Mind a mai napig talonban tartom őt, mert szép és kedves, és pont az "én esetem". Ismerősök vagyunk facen, és már nagyon rég óta szeretnék ráírni, meg beszélni vele, de nem tudom hogy hogyan kedjek neki egy ilyennek.


Plusz ha összejön valami Nikivel, akkor hogyan mondjam meg Katának?


16F



#lány #tetszik #kedjek #beszélgetésnek
2019. aug. 10. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem Katát nem fogja zavarni, mivel egyértelműen nem akar tőled semmi különöset. Nekem úgy tűnik, Niki jobban bejön és Kata már annyira nem, szóval adj egy esélyt a dolognak!😊 Nikire ráirhatnál mondjuk úgy, hogy “Szia! Emlékszel még rám?” vagy “Már jó rég találkoztunk/beszéltünk, hogy vagy?
2019. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csicuki ***** válasza:

Na ne kombinált túl, ha nem jársz az elsővel, csak írj rá simán a másodikra. Esetleg ha össze futsz vele, kérdezd meg tőle hogy lenne e kedve elmenni veled valahova.


És mivel nincs köztetek semmi komoly az elsővel, csak mondd meg neki egyszerűen az igazat.

2019. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!