Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/fiatal férfiak! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/fiatal férfiak! Ti bevállalnátok párkapcsolatot egy problémás lánnyal?

Figyelt kérdés

Erősen pszichológiai eset, mindig mindent túl gondol, a legapróbb/legjelentéktelenebb szituációk előtt, alatt is görcsöl, mindennapjainak része a szorongás, szociális fóbiával küzd, egyedül különösen fél tömegben, emberek között. Önállótlan, nem mer kilépni a komfortzónájából, kipróbálni új dolgokat, tart az ismeretlentől, gyakran küzd alvászavarral.


Ha lehet, indoklást is kérnék, főleg nemleges válasz esetén.



2019. aug. 11. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha akarna ezen változtatni, akkor simán.
2019. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Persze, mint mindenki megérdemel egy esélyt.

Ha hajlamos lenne a közös alkalmazkodásra, és esetleg az együttműködésre, netán (a segítségemmel) javulni, akkor akár leélni vele az életemet is.

De ugye sok minden közretud játszani...

2019. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Most nyáron volt hozzá szerencsém, kössze de több ilyen lányt nem akarok! Kb szétb#szott érzelmileg és padlóra tett! Egy ilyen lány elszívja az életkedvedet és megkeserít utána meg minden hibáját rád hárítja...
2019. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szeretnék változtatni, de egyelőre még nem találtam megoldást. Annyi biztos, hogy pszichológushoz nem megyek többet, nem egynél jártam már és nekem nem vált be. Még a hónapban megyek neurológushoz, ott majd talán kapok segítséget.
2019. aug. 11. 18:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám, de ritka szerintem aki beválallná. Rengetegen csak a tökéletes lányt keresik, viszont én a belsőt is nagyon nézem. Plusz segítenék a problémás lánynak, mégpedig a problémái leküzdésében.
2019. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
88%
Én igen, én is elég szorongós befelé forduló vagyok, de vannak oylan emberek akik mellett teljesen felszabadultan tudok viselkedni, ezt kell neked is megtalálni és akkor tök tök jól el lesztek ketten.
2019. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Lanyként mondom.

Szerintem a fiúknak nem magával a szorongással van problémájuk, hanem azzal, ami ezzel jár. Ha egy lány nem szereti önmagát, az NAGYON NAGYON el tudja lehetetleníteni az emberi kapcsolatait. Automatikusan azt várja, hogy biztosan megvetni/utálni fogják, és ennek megfelelően is viselkedik. Ez kiül az emberre.

Velem is ez a baj. És az a probléma, hogy tisztában vagyok vele, mégsem sikerült még megvaltozni.

2019. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes, hogy nem volt problémás barátnője az bevállalná, akinek meg volt az nem. Nekem is volt és én is nemmel szavazok. Az a baj, hogy én nem egy "megmentő" szeretnék lenni az életében... itt nem egy kiskutyáról beszélünk akit kidobva találunk és hazavisszük ezennel megmentve őt. Semmi építő, motiváló nincs egy olyan kapcsolatban ahol mindig adnod kell. Nekem félév szenvedés volt az a lány mellett, ő tipikusan az volt aki mindenben a rosszat látta, semmit nem akart, de legfőképpen változni nem. Ült és várta a csodát vagy azt hogy megmentsék. Ne haragudj meg rám kérdező, de mindenkinek saját magát kell összekaparnia a földről és nem kell egyből nagyban gondolkodni, kis lépésekkel lehet csak változni. Viszont ezen az úton egyedül te tudsz elindulni, nincs kapaszkodó, ahogy az életben sem fogja a kezedet mindig valaki.

Őszintén kívánom neked, hogy legyél erős és győzd le a saját démonjaidat, mert te teremtetted őket és megölni is csak te tudod.

2019. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi őszinte válaszokat! Sokat segítettetek vele. :)
2019. aug. 11. 20:33
 10/14 A kérdező kommentje:
Én egyébként az a típus vagyok, aki segítséggel, valakivel az oldalán ki mer lépni a komfortzónájából. Ha nem vagyok egyedül, akkor nem okoz gondot boltba, étterembe vagy akár egy hatalmas, zsúfolt bevásárlóközpontba bemenni.
2019. aug. 11. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!