Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hol ismerkedhetnék idősebb srácokkal?

Általában sokkal jobban kijövök az idősebb fiúkkal, de ők nem feltétlen az én társaságomat keresik :D hol találhatnék olyan fiút barátkozás /ismerkedés céljából, akit nem zavar, hogy esetleg jóval fiatalabb vagyok?

aug. 12. 10:49  Privát üzenet  

A válaszok
Engem nem érdekel a kor, amíg jól kijövök a másikkal. Szerintem se barátságban, se párkapcsolatban nem számít. Most is van egy 10 évvel fiatalabb barátom.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont aug. 12. 10:58 Privát üzenet

Tinderen. Ott ha jobbra húztak téged is,egyáltalán nem érdekli senkit, hogy hány éves vagy :D

Én nekem amúgy komolyn kapcsolatom van tinderről... szóval nem az egyéjszakás kalandok miatt ajánlom.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont aug. 12. 11:04 Privát üzenet
Hány éves vagy? :)

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont aug. 12. 11:30 Privát üzenet
Írj :P

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont aug. 12. 12:24 Privát üzenet
Figyelj most, hogy ezt ide kiírtad egyből kapni fogsz sok idősebb sráctól privátot az biztos :D Valószínűleg nem igen kell majd keresgélned. (22/F.)

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont aug. 12. 12:36 Privát üzenet
Én ennek az ellentéte vagyok, mert nálam az idősebb lányok/nők jönnek be inkább és jobban el tudok velük beszélgetni.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont aug. 12. 14:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A bátyám és haverjai miért védenek ennyire? Hogyan ismerkedhetnék így?
Hol ismerkedhetnék olyan idősebb, igényes férfiakkal, akik azt akarják, hogy leszopjam őket?
Hogyan ismerkedhetnék meg idősebb nőkkel?
Hol ismerkedhetnék jóképű, igényes, értelmes, idősebb pasikkal?
Hogyan ismerkedhetnék meg egy nálam 4 évvel idősebb fiúval, ha már tudja, hogy tetszik nekem? 14/L
Hol ismerkedhetnék idősebb, igényes férfiakkal?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!