Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok olyan pasikat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan pasikat akiknek a kicsit ducibb lányok tetszenek? Illetve ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Nem elhízottra kell gondolni, komoly szinten sportolok, csak mellette van egy kis felesleg is.

Létezik olyan akinek ez tényleg tetszik, vagy csak elfogadni szokták?

19L



2019. aug. 12. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Sokaknak tetszik, nekem személy szerint nem, de hogy lehet felesleg ha komoly szinten sportolsz?
2019. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy hogy nem 50 kiló, csak 10.
2019. aug. 12. 11:22
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
A többségnek nem tetszik, mert mennek a tömeg után, ahol most a deszkavékony a divat. Én sose mentem a tömeg után, mindig saját ízlésem volt és nekem tetszenek a ducibb lányok. Ahogy sok más olyan tulajdonság is amit sokan élből elítélnek.
2019. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Mármint 10 kiló plusz? Mert akkor valami nincs rendben, én sose sportoltam és úgy van rajtam is 10 kiló felesleg, ráadásul rajtam aztán tényleg minden evés meglátszik.
2019. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A kérdésre válszoljunk légyszíves:)

Aki nagyon kíváncsi rá annak mutatok képet priviben

2019. aug. 12. 13:07
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem így specifikusan nem találsz olyan helyet, ahol a túlsúlyos lányokat kedvelő fiúk gyülekeznének.


De ha gondolod, küldhetsz képet, és elmondhatom a véleményem.

2019. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Többségnek lehet nem jön be. De nekem igen, az külön tetszik, hogy mellette sportolsz. Egy kis felesleg meg nem számít, sőt szerintem egy nőt ez teszi nővé, ha egészséges mellette.
2019. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva én nem csípem a pálcika lányokat ami manapság az ideál,na most ahhoz képest ha van rajtad 10 kilóval több az teljesen jó lehet,de kép nélkül nehéz megítélni
2019. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

1- Láttam a kommented válaszoknál, képet csak akkor küldj ha elmentek otthonról és egy trendi magamutogató pcsa* vagy mint a legtöbb.

2- NEM a külső a leg fontosabb, aki egy ilyen kis dolog miatt letesz rólad, az nem normális srác.

3- Amúgy szerintem egy kis felesleggel is van mit fogni, nem elsődleges a külső meg ilyesmi, de bónusznak jó.

18F

2019. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet a kép, én szívesen megnéznélek. 🤭
2019. aug. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!