Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hol találok olyan pasikat akiknek a kicsit ducibb lányok tetszenek? Illetve ez mennyire gyakori?

Nem elhízottra kell gondolni, komoly szinten sportolok, csak mellette van egy kis felesleg is.

Létezik olyan akinek ez tényleg tetszik, vagy csak elfogadni szokták?

19L

aug. 12. 11:17  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Sokaknak tetszik, nekem személy szerint nem, de hogy lehet felesleg ha komoly szinten sportolsz?

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont aug. 12. 11:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Úgy hogy nem 50 kiló, csak 10.

# 2/14Időpont aug. 12. 11:22 Privát üzenet
A többségnek nem tetszik, mert mennek a tömeg után, ahol most a deszkavékony a divat. Én sose mentem a tömeg után, mindig saját ízlésem volt és nekem tetszenek a ducibb lányok. Ahogy sok más olyan tulajdonság is amit sokan élből elítélnek.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont aug. 12. 11:25 Privát üzenet
Mármint 10 kiló plusz? Mert akkor valami nincs rendben, én sose sportoltam és úgy van rajtam is 10 kiló felesleg, ráadásul rajtam aztán tényleg minden evés meglátszik.

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont aug. 12. 11:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A kérdésre válszoljunk légyszíves:)

Aki nagyon kíváncsi rá annak mutatok képet priviben

# 5/14Időpont aug. 12. 13:07 Privát üzenet

Szerintem így specifikusan nem találsz olyan helyet, ahol a túlsúlyos lányokat kedvelő fiúk gyülekeznének.

De ha gondolod, küldhetsz képet, és elmondhatom a véleményem.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont aug. 12. 13:17 Privát üzenet
Többségnek lehet nem jön be. De nekem igen, az külön tetszik, hogy mellette sportolsz. Egy kis felesleg meg nem számít, sőt szerintem egy nőt ez teszi nővé, ha egészséges mellette.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont aug. 12. 14:44 Privát üzenet
Magamból kiindulva én nem csípem a pálcika lányokat ami manapság az ideál,na most ahhoz képest ha van rajtad 10 kilóval több az teljesen jó lehet,de kép nélkül nehéz megítélni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont aug. 12. 17:01 Privát üzenet

1- Láttam a kommented válaszoknál, képet csak akkor küldj ha elmentek otthonról és egy trendi magamutogató pcsa* vagy mint a legtöbb.

2- NEM a külső a leg fontosabb, aki egy ilyen kis dolog miatt letesz rólad, az nem normális srác.

3- Amúgy szerintem egy kis felesleggel is van mit fogni, nem elsődleges a külső meg ilyesmi, de bónusznak jó.

18F

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont aug. 12. 21:23 Privát üzenet
Jöhet a kép, én szívesen megnéznélek. 🤭

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont aug. 13. 00:49 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
14-24 év közötti lányok, nektek hány éves fiúk tetszenek be, jönnek be nektek? 24/F
Nagyon gáz ha a nálam idősebb lányok tetszenek? Léteznek olyan lányok akik szeretik a fiatalabb pasikat? Vagy ne is álmodjak ilyenről?
Lányok, nektek tetszenek az ilyen fiúk?
Baj hogyha az alacsonyabb fiúk tetszenek?
Fiúk! Nektek tetszenek a kicsit fiúsabb de hetero lányok?
Szokott lenni olyan rendezvény, ahova célzottan gyakori kérdéseken aktív emberek találkoznak?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!