Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanácstalan vagyok. Velem van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Velem van a gond?

Figyelt kérdés

Úgy érzem túl sok az elvárásom az aktuális párjelölttel szemben. Valahogy nem vagyok az a fajta aki a saját korosztályában talál rá arra a személyre aki tényleg nekem való nemrég ért véget egy kapcsolatom a srác 28 éves volt én pedig 20 éves vagyok. És úgy érzem, hogy kell nekem maximum ennyi korkülönbség, de sokan ellenzik ezt. Tudom, hogy ne mások véleménye számítson.. Viszont jelenleg is egy velem egykorú fiúval alakul valami, de nincs meg az a "ding"... Majdnem 1 hónapja tart a dolog, eleinte jó volt, de kezdem unni sőt, irritálóvá kezd válni az, hogy túl sokszor kapom meg azt, hogy "hiányzol, szeretlek, veled akarok lenni, stb.." eddig mindig ez volt ha velem egykorú fiúval kezdtem. De ha idősebb volt nálam úgymond "érettebb" sokkal jobban élveztem a dolgot. Nem kell az, hogy cukiskodjon egyszerűen hányok tőle.. És tanácstalan vagyok, hogy mit kezdjek. A srácot sem akarom megbántani azzal, hogy abbahagyom vele ezt a dolgot, mert belém van esve... (nem értem hogyan történt hisz nem is találkoztunk még soha) és kis gyermeklelkű srác. Okolom magam, hogy ez eddig fajult...

(bocsi ha kicsit kusza a téma csak magam sem tudom megfogalmazni)


20/L



2019. aug. 13. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy ez nem fog működni. Később nagyobb bum lesz neked is meg neki is. Egy kapcsolat a két ember boldogságáról szól. Boldog vagy?
2019. aug. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!