Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ilyenkor ezt miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ilyenkor ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Mikor egy srác előben nagyon kedves volt veletek, aztán ha rátok ír messengeren, szó nélkül letiltjátok.


Ez miért jó?



2019. aug. 13. 23:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
12%
Csak.
2019. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
gyerekes srácok nagyon kedvesek általában.
2019. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
23%
Mert "lány" Fel kell fognia hogy az vagy mert a lányok/nők lassú felfogásúak .
2019. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányok? Hát hányan tiltanak testvérem? Amúgy meg ne agyalj ezen ennyit, ne akarj mindenkinek nejönni, mert nem fogsz. Igy kerek perec az élet, majd lesz olyan aki nem tilt le:D csak nem fog válaszolni:D de azis tutkó, hogy lesz olyan aki örülni fog neked, fel a fejjel
2019. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Persze nem is ezzel van a gond hogy nem lehet mindenkinek tetszeni.


Csak azért az instant tiltás meg 2 szó között van különbség. Annyi is elég hogy nem erdekelsz aztán tiltás, de így..

Ez Qrva szarul esik szerintem mindenkinek, plusz ezek után hogy legyél kedves a csajokkal, ha tudod mi a vége. Szó nélkül tiltás...

2019. aug. 14. 00:07
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert gyerekesek ezek a lányok, nem tudják kulturáltan, intelligensen kezelni, megmondani intelligensen, hogy nem szeretnének tőletek semmit; és akkor így ezt egyszerűbb módnak találják. Lehet, hogy nem is akarnak megbántani például, és akkor nem akarnak ott magyarázkodni, hogy "Bocsi, azért nem jössz be, mert..." És akkor nem akarja megfogalmazni, így a könnyebb utat választják, de az pl nem érdekli őket, hogy esetleg közben bunkók, ami szomorú. Szerintem ez tiszteletlenség. Szerintem annyi minimum járna, hogy leírja, hogy "Bocsi, de nem szeretnék semmit." És akkor ezt leírja, és mégiscsak kevésbé fáj, mintha letilt. De amúgy lehet, hogy pont ezzel akarhat jót pl neked is, mert nem akarja, hogy nézegesd az adatlapját, és epekedj utána, mert az neked pl nem jó; de igazából ez önzőség, és első sorban mindig a saját érdekeit védi, és igazándiból nem törődik veled, és szerintem ez azért arcátlanság. Ha te kedvesen írsz neki, ő meg csak simán lecar. Szerintem az lenne az intelligens megoldás, ha nyíltan megmondaná.
2019. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os.


Nem csak hogy kedvesen írsz neki, de előben is nagyon kedves voltál vele...

2019. aug. 14. 00:12
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Mondom, mert ennyi telik tőle. Ha nem támasztasz elvárásokat az emberekkel szemben, nem tudsz csalódni. Az emberek ilyenek. Sok esetben sajnos még a leg alapabb dolgokat sem tudod elvárni. Így optimális lehet elengedni az elvárásaid másokkal szemben. Akiben bízhatsz, az te magad vagy. Mindenki másban potenciálisan ott van, hogy elszúr valamit. Tehát, ez így most egy kicsit külön, de ne bízz semmit rá senkire. Egyáltalán semmit lehetőség szerint. Amúgy pl nem tudhatod mondjuk valakiről, előbb leírtam picit hosszabban, az a lényege, hogy pl nem tudod mondjuk feltétlen eldönteni valakiről,hogy most tényleg iylen szeleburdi mondjuk adott esetben, vagy csak megjátssza, és amúgy tökre letoj.
2019. aug. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
mert lehet a túlzott kedvességedtől és nyomulásodtól megijedt.
2019. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem jössz be neki.
2019. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!