Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért nem akarnak a lányok barátságnál többet tőlem?

185 cm magas vagyok, átlagos testalkattal, egy kevés felesleg akad azért, de nem kell 10 kilóra gondolni.

Nem vagyok bulizós fajta, sőt inni se szoktam, illetve elutasító tényezőnek tartom a cigit. A hobbijaim igazából otthoni elfoglaltságok, de tudom van akinek kell a sok "izgalom" az életbe.

Jó tanuló vagyok, akár a legjobb is lehettem volna az osztályban ha odateszem magam teljesen.

Nyilván, mint mindenkinek nekem is van ideál-képem, de nem hiszem hogy magasak lennének azok az elvárások a külső szempontjából.

Amikor elkezdek beszélgetni egy lánnyal, akkor az elején jól megy, de egy idő után mind eltűnnek, vagy még az elején kijelentik hogy semmit nem akarnak.

Mi a baj velem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: párkapcsolat, társkeresés

aug. 15. 10:20  Privát üzenet  

A válaszok

Szerintem semmi, nem tudom mért csak a barátot látják benned.

16L

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont aug. 15. 10:41 Privát üzenet
ImBatman nevű felhasználó válasza:

Valószínűleg unalmasnak tartanak vagy nemtudom

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont aug. 15. 11:46 Privát üzenet
Csicuki nevű felhasználó válasza:

Nem hiszem hogy akkora probléma ha a barátjukkal tartanak hiszen egy igazán jó kapcsolatban a párod a legjobb barátod. Tehát az sem probléma ha most még csak barátok vagytok aztán lehet majd kialakul.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont aug. 15. 12:37 Privát üzenet
Úgy kommunikálsz velük, mint férfi a nővel?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont aug. 15. 21:46 Privát üzenet
Gpontkutató nevű felhasználó válasza:

#3-asnak.

Hú ez a "majd ialakul" ez akkora hülyeség.

Vagy ránézel valakire és elázik a bugyid, vagy mindig is csak egy vizszintes vonal lesztek egymásnak, az meg unalmas.

Szóval majd egyszercsak szembe jön veled az a lány, akivel ránéztek egymásra és ot lesz a bekattanás. Na azt nem szabad kihagyni. Félni nem kell semmitől majd, mert ő is ugyanott tart majd ahol te.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont aug. 16. 06:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#4es, ezt hogy érted?

# 6/7Időpont aug. 16. 07:07 Privát üzenet
unalmas és/vagy ronda vagy

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont aug. 19. 16:59 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért olyan nehéz manapság már párkapcsolatban élni és miért nem akarnak a fiatalok leragadni és kitartani a másik mellett?
Ha hívtak a lányok buliba, akkor az csak baráti volt? Nem ismerkedni akarnak? Egy srác
Miért van az, hogy a fiúk mindig többet akarnak? Miért van, hogy a lányoknak a "gyökerek" kellenek?
Hogy kezeljem, hogy nem vagyok olyan szép, ezért nem is akarnak velem ismerkedni?
Mit gondoltok az olyan lányokról/fiúkról, akik panaszkodnak, hogy nincs barátjuk/barátnőjük, de ha megpróbálsz velük ismerkedni (normális módon), akkor nem akarnak/kétszavas válaszokat adnak?
Mit csináljak ha a fiú barátaim sorban megbolondulnak és többet akarnak barátságnál?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!