Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak a lányok barátságnál többet tőlem?

Figyelt kérdés

185 cm magas vagyok, átlagos testalkattal, egy kevés felesleg akad azért, de nem kell 10 kilóra gondolni.

Nem vagyok bulizós fajta, sőt inni se szoktam, illetve elutasító tényezőnek tartom a cigit. A hobbijaim igazából otthoni elfoglaltságok, de tudom van akinek kell a sok "izgalom" az életbe.

Jó tanuló vagyok, akár a legjobb is lehettem volna az osztályban ha odateszem magam teljesen.

Nyilván, mint mindenkinek nekem is van ideál-képem, de nem hiszem hogy magasak lennének azok az elvárások a külső szempontjából.

Amikor elkezdek beszélgetni egy lánnyal, akkor az elején jól megy, de egy idő után mind eltűnnek, vagy még az elején kijelentik hogy semmit nem akarnak.


Mi a baj velem?



2019. aug. 15. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem semmi, nem tudom mért csak a barátot látják benned.

16L

2019. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg unalmasnak tartanak vagy nemtudom
2019. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csicuki ***** válasza:
Nem hiszem hogy akkora probléma ha a barátjukkal tartanak hiszen egy igazán jó kapcsolatban a párod a legjobb barátod. Tehát az sem probléma ha most még csak barátok vagytok aztán lehet majd kialakul.
2019. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy kommunikálsz velük, mint férfi a nővel?
2019. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3-asnak.

Hú ez a "majd ialakul" ez akkora hülyeség.

Vagy ránézel valakire és elázik a bugyid, vagy mindig is csak egy vizszintes vonal lesztek egymásnak, az meg unalmas.

Szóval majd egyszercsak szembe jön veled az a lány, akivel ránéztek egymásra és ot lesz a bekattanás. Na azt nem szabad kihagyni. Félni nem kell semmitől majd, mert ő is ugyanott tart majd ahol te.

2019. aug. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4es, ezt hogy érted?
2019. aug. 16. 07:07
 7/7 anonim válasza:
unalmas és/vagy ronda vagy
2019. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!