Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszer láttam de többször...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer láttam de többször nem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Épp biciklizés közbe láttam egy lányt a padon ülni...

Olyan szép volt hogy egyszerűen nem tudom elfelejteni.

Követtük őt és egy apartmanban ment és cseh országból jöttek és nagyon rossz ez így nekem ):

Mit csináljak???



2019. aug. 15. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Engedd el
2019. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Sziaa segítek

Menj majd oda hozza ha legkozelebb latod

Minden rendben lesz hidd el

Nem fog lekoptatni

Biztos te is tetszel neki

2019. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Egyszer láttam valakit,jól elbeszélgettünk és nem tudom kiverni a fejemből. Biztos valami bűbájt használt tuti. Hiába keresem nem találom sehol.
2019. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is. :(

Csak nálam annyi, hogy Balatonra mentem le vonattal kedden és egy korombeli táborozó csoport volt. Onnan megtetszett egy lány. Én csak annyit tudok, hogy Balatonszárszón szálltak le és szinte fixen min. Ceglédről kellett jöjjenek, mert Szfvár előtt ott állt csak meg a vonat legközelebbi városban.


Szerintem felejtsed el. Tudom mennyire rossz, de ez van. :(

2019. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!