Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sos miert irja nekem az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos miert irja nekem az a lány állandóan azt hogy csúnya?

Figyelt kérdés

2019. aug. 15. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a kérdést nem lehet értelmezni.
2019. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Barátnőd? Ha egy lány ilyet mond akkor vagy figyelem hiányos vagy tényleg szomorú.. A külsején látni milyen fajta.. Minden esetre én megvigasztalom az ilyen embert.. Az ilyen lány általába hasonló mint én (amugy srác vagyok) nincs önbizalma stb (jobbak mint a magabiztos kis plázacicák!!! Minden esetre ne nézd le az ilyeneket mert többet érnek mint a lányok többsége, feltéve ha nem egy magamutogató "kamudepressziós" csaj
2019. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszi és ertem nagyon bírom de mit kene neki mondanom higy nem csúnya hanem szép vagy valami ilyesmit?
2019. aug. 15. 22:56
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Ennyire nem vagy önálló, hogy a lánynak aki bejön nem tudod magadtól eldönteni hogy hogyan bókolj? xd Sőt igazából ez nem is bók, csak ha azt mondja magáról hogy csúnya, akkor természetesen nem helyeselni kell neki.
2019. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok, legyél önmagad és legyél őszinte.. Ha neked tetszik mond hogy szép, ahogy jön magától..

Remélem te szerencsésebb leszel mint én és érdekelni is fogod őt.. :(

2019. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Ha meg akarod dugni, akkor elviszed valahova, cisnálsz róla pár képet, ahol mosolyog, és megmutatod neki, hogy jajjdeszépstb.


Ha nem akkor meg tojd le, csak azt akarja hallani, hogy nem is az.

2019. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mert csúnyának gondol? Talán? És őszinte?
2019. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tényleg csak hallani akarja hogy nem az.

De az is lehet, hogy nincs önbizalma és tényleg csúnyának látja magát :) Létezik ilyen is, tapasztalatból mondom

2019. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

5ös vagyok, ahogy az előző féreg írta,

" ha csak meg akarod dugni" inkább had beszéljek vele én, nem mindegyik érdemli ám meg hogy így banjanak vele. Remélem nem hasonló terveid vannak vele...

2019. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
Mit sírsz homika? :)
2019. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!