Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hidegnek és érzelem nélkülinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hidegnek és érzelem nélkülinek érzem magam. Nem érdekel a többi ember. Aki már érezte így magát, vagy volt hosszú ideig magányos mit tett? 20F

Figyelt kérdés

Nem annyira élvezem a "barátaim" társaságát, inkább minden eltöltött perc olyan mintha kínoznának. Kerülöm az embereket. Persze hiányolom a kapcsolatokat. Ez egy ilyen erős mardosó-szorongató érzésként jelenik meg a mellkasomban. Még nem volt párkapcsolatom. Rettentő irigy vagyok mindenkire aki jól érzi magát. Úgy érzem, hogy az életemet nem tudom így folytatni. Persze senki sem fog megmenteni ebből a lyukból amit ástam magamnak.


Ha csak annyit szeretnél írni, hogy egy lúzer vagyok válaszodat előre is köszönöm.



2019. aug. 18. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én többnyire így élek, nincs társaságom, és ha kimozdulok, akkor is olyan helyre megyek, ahová élő ember nem teszi be a lábát. Nekem jó így; nem érzem szükségét, hogy bárkivel is beszélgessek, vagy a társaságom legyen.

Egyszerűen meg kell szeretned a magányt. Nem könnyű, elismerem, de nem lehetetlen. Onnantól már nem lesz probléma a dolog.

2019. aug. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

Ajjaj, mintha az exem olvasnam.

Párkapcsolati téren annyit tudok javasolni, hogy találd meg azt az embert akit tudsz szeretni, és amint kölcsönos: ne engedd el.

2019. aug. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne a párkapcsolattól várd, hogy az segít a lelki bajaidon. Azzal inkább csak áttolod a lelki bajaid a párodra is, aki el is fog hagyni amiatt.

Előbb magadat kell rendbe tenni, utána jöhet a párkapcsolat.

Ha pedig beismerted, hogy egyedül nem tudod megoldani a problémáid, jöhet a pszichológus. A legtöbb helyen elérhető ingyenes ellátás legalább heti egy alkalommal.

2019. aug. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos lenni tudni, hogy miért nem élvezed az emberek társaságát.


Másmilyen az érdeklődési körötök? Nem értesz egyet a gondolkodásmódjukkal? Magadat intelligensebbnek tartod náluk? Egyszerűen irigykedsz rájuk, mert jobbnak/boldogabbnak látod őket és emiatt "utálod" őket? Vagy esetleg önkénytelenül undorodsz tőlük, mindent valahogy szánalmasnak látsz, amit tesznek? Egyéb oka van?


A lányok társaságát is kerülöd? Velük sem érzed/éreznéd magad jól?


Továbbá nem annyira világos, hogy az-e fő problémád, hogy nem érzed jól magad az emberek között, vagy van valami más gond? Elégedetlen vagy az életeddel ezen kívül?


Ha egyedül vagy, jól érzed magad?


Ezekre én kíváncsi lennék.

2019. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4.edik válaszoló kérdéseire válaszul. Először is köszönöm az érdeklődésedet. A legnagyobb probléma velem valószínűleg az, hogy annyira különbözök a többiektől. Lehet azért, mert így neveltek, vagy fejre ejtett a dadus vagy valami. Ezalatt azt értem, hogy én nem szeretem a bulikat, nem élvezem az alkohol fogyasztást, nem szeretek focizni. Persze csináltam már ezeket, de nem különösebben élveztem. Ehelyett viszont sokat gondolkozom. Néha megőrítenek a gondolataim, vannak dolgok amiket nehéz elfogadnom a világgal kapcsolatban. Ezenkívűl az is probléma lehet, hogy félek az emberektől, nem tudok megbízni bennük, mindig azon aggódom, hogy hátat fordítanak nekem vagy becsapnak. Ezért rettenetes szorongást érzek, ha idegenekkel vagyok. Valami olyasmit gondolok, hogy ők azt gondolják rólam, hogy gyenge, béna vagyok.


Nem akarom feladni, csak tanácstalan vagyok, hiába részegedek le egy buliban semmi sem változik. Már ha csak ez a nyamvadt bénító szorongás elmúlna,és ne félnék állandóan, akkor biztos megszeretném a bulikat, meg az alkoholt. És akkor a töbi ember is el tudna fogadni.

2019. aug. 31. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!