Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyek túl valakin, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl valakin, ha már másfél éve viszonzatlanul szeretem?

Figyelt kérdés

Na a történetünk nagy vonalakban: Van egy nagyon jó fiú barátom, aki számomra sokkal több annál. Sajnos biztos vagyok abban, hogy ez viszonzatlan, ugyanis sok alkalma lett volna lépni valamit, de ő nem tett semmit.

Túlságosan fontos ember az életemben ahhoz, hogy lemondjak a barátságáról, pedig ezzel biztosan el tudnám felejteni. De ő annyira jó ember, annyira törődik velem, és sajnos nem birok rá csak barátként tekinteni, hiába próbáltam már többször is.

Nem gondoltam ezt akkora problémának, amig meg nem tapasztaltam mennyire tud nekem ez fájni. Volt egy egyhónapos kapcsolata, amiról mivel barátok vagyunk csómót mesélt és nekem megszakadt a szivem.

Utálom, hogy hiába próbálkozik nálam be bárki, egyszerűen senkit sem tudok magam mellé elképzelni csak őt és emiatt kapcsolatom sem volt még, miközben meg lett volna rá a lehetőségem. De nem szeretnék egy srácot sem kihasználni, hogy azért legyek csak vele, hogy elfelejtsem ezt az illetőt.

Volt már bárki közületek ilyen helyzetben? Mit tettetek? Külső szemmel mit gondoltok? Hogy tudnék rá csak barátként tekinteni?

17L



2019. aug. 19. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Másfél éve??? Óóóó Kérdező...SEHOL nem vagy még!

Én 18 (!!!) éve szeretek reménytelenül egy lányt, és hiába próbáltam meg mindent, amit csak el tudsz képzelni, sohasem sikerült elfelejtenem.

Ezt magammal fogom vinni a sírba. Remélem a te sorsod szerencsésebben alakul...

2019. aug. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ilyen helyzetben nekem

2 év volt amíg tiszta szívemből szerettem a fiú. De egy barátnőm úgygondolta lép helyettem és elmondta neki az egészet. Na ezzel a lendülettel repült ki az ablakon egy 12 éves barátságom. De túl telken magam rajta szépen lassan, bàr baromira hiányzik

2019. aug. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért jobb szenvedni évekig, mint odamenni az illetőhöz és megkérdezni, hogy ő érez -e valamit? Talán már rég együtt lehetnétek, ha nem a sült palira várnál.
2019. aug. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Szeress engem helyette :)
2019. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En forditott helyzetbe voltam 2 evig szerettem folyamatosan a lanyt viszonzatlanul utanna majd ugyan ennyi ideig csak probalkoztam ami.. nem volt tul jo mert ez a probalkozas ket elu fegyver. Megserti azt a lanyt is akivel megprobaltam. Innentol kezdve meg mar nem csak remenytelennek de szemetnek is ereztem magam, igy a probalkozassal is lealltam. Lehet naiv dolog, de nem szeretek senkit megbantani aki nem erdemli neg. Az a baj szerintem hogy annyira megszeretjuk a kiszemeltet hogy az o mercejevel merjuk a tobbi jelentkezot. Ami alapbol esejtelen mert a rozsaszin kodben azt a mercet abnormalisan magasra tettuk, mindenki mast meg realisan szemlezunk. Tanacsot szeretnek adni mert szar egy szituacio, de szerintem erre ugy igazan nem lehet adni. Ez mindenkinek mashogy kulonleges es nincs ra egy adott modszer. Nekem peldaul az segitett hogy totalisan megvaltoztam. A szemelyisegem annyira nem, de azok a dolgok amiket akkor szerettem gyakorlatilag ki lettek rekesztve mivel majdnem minden dolgot kozosen csinaltunk es/vagy miatta kedveltem meg. Egyszo mint szaz ez a szituacio szopas. Ebbol aldozat nelkul nem tudsz kiszalni. Legalabbis nekem nem sikerult. Meggyorsitani tudod azzal hogy eselyt adsz uj dolgoknak akkor is ha te o hozza vagysz vissza. Menj el kavezni, beszelgetni stb. Mas sracokkal.
2019. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dante egy életen át epekedett Beatrice után.
2019. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
Ahelyett, hogy megdugta volna egyszer és ment volna a következő nőre. Bolond Dante
2019. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!