Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Viszonzatlan szerelem leküzdés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem leküzdése/tovább lépés?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy nem tudom magam túltenni egy lányon akibe belezúgtam csúnyán. Valószínűleg nem jövök be neki.

Viszont én már minden lányban kb őt keresem és azóta nem is tudok igazán ismerkedni. Hogy tudnám ezt lezárni vagy továbbállni?



2019. aug. 19. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

szia:) szerintem nm érdemes ezen rágódni, felejtsd el ezt az egészet:) Lehet h fog még pár ilyen történni, de attól még az élet megy tovább :)

Ha szeretnéd ki mesélni a dolgot magadból, írj priviben!


L

2019. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Én is így vagyok csak egy fiúval
2019. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Orulj annak.hogy nem jott ossze veled. Nem volt koztetek semmi nem voltal sokat vele. Tul eled! Kezdj el irkalni valakivel :L
2019. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rajtam csak az idő segített, valószínűleg rajtad is az fog. Foglald el magad valamivel hogy addig is ne rá gondolj. Nekem az tudja legjobban elterelni a gondolataim a legjobban, ha kirándulok, találkozom valakivel.
2019. aug. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a bocsánat hogy szeretlek c filmet. Én azzal gyógyultam meg a végén van egy nagyon jó szöveg
2019. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem szeretnélek álmokban ringatni, de honnan tudod hogy te nem tetszel neki? Beszéltél vele? Elmondtad neki? Mert ha nem, akkor igazából addig értelmetlen a kérdés :)
2019. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát az h nekem meséli milyen csávók jönnek be neki meg hogy kikkel randizgat szerintem elég kizáró ok :/
2019. aug. 20. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!