Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek egy olyan srácról akinek nincs előnyös külső tulajdonsága, félénk is, viszont jó a személyisége és intelligens?

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ezek alapján semmi :D csak akkor tudnék róla véleményt alkotni ha ismerném.
2019. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kimondottan bányarém, akkor 10/10.
2019. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Biztos szívesen megismerném barátnak, de ha nem vonzana külsőleg akkor sajnos nem tudnék vele párkapcsolatot kialakítani. De ha a nincs előnyös az azt jelenti, hogy nincs hártányos se, csak olyan átlagos, akkor azzal nem lehet gond.
2019. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok átlagos, tulsúlyos vagyok, azért persze nem olyan mint akiket az ilyen dokumentum filmekbe látsz akik nem tudnak már rendesen mozogni meg ilyesmi, (nincs velük semmi bajom, ne értsetek félre!) de kövér vagyok na, és hát sajnos ez hátrány, mert bár papíron senkinek nincs semmi baja a kövér emberekkel, ezt kövér emberként 100%-ban meg tudom cáfolni, igenis van baja az emberek legtöbbjének a kövér emberekkel és ezt borzasztó bunkó tapló módon ki is nyilvánítják gyakran, akár teljesen ismeretlenűl is.
2019. aug. 20. 20:30
 5/11 A kérdező kommentje:

Persze nem akarok általánosítani, vannak rendes emberek is, vannak akik semlegesek stb, és hálás is vagyok azoknak akik kedvesek, meg persze azoknak is akik simán csak levegőnek néznek, mondjuk szerintem ez elég sokat elárúl a mostani társadalomról hogy egy olyan aki valamilyen fizikai tulajdonsága maitt kilóg a sorból, már hálás azért is ha csak lesz*rják... :(


Igen önsajnálásnak hangzik tudom, de úgy éreztem ezt most le kell írnom.

2019. aug. 20. 20:33
 6/11 A kérdező kommentje:
És a"Fogyj le!" embereknek azt szeretném mondani, hogy sajnos ez nekem egy egészségügyi dolog miatt igencsak nehezen megy.
2019. aug. 20. 20:35
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Kicsit off topic, de nem egészségügy kérdése a fogyás, hanem elhatározás. (Már várom a lepontozást.) Gerincsérves, enyhén asthmás haverom aki elég lusta gyerek 20 kilót fogyott. Ha neki sikerült, neked is fog. Nem kell naponta kondiba járni, csak helyesen kell étkezni és mozogni tőled telhető módon. Hidd el lesz változás és még a környezeted is máshogy fog rád tekinteni.
2019. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Elhatározás kérdése minden.
2019. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy nem próbálkozok vele, próbálkozok csak lassan megy és nehezebben.
2019. aug. 21. 10:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Kérlek sose hibáztass egy lányt akkor, ha esetleg a testsúlyod miatt nem tetszel neki! Sőt, alapjáraton nem lehet azért "haragudni" valakire, mert nem vonzódik a külsődhöz. Ez általánosságban mindenkire igaz. Hiszen ez nem olyan dolog, amin az ember tud változtatni. A kérdésednek sincs nagyon értelme.


Mi a véleményem? Jó személyiség, intelligens? Az szuper, örülök, hogy ilyen, valószínűleg kedvelném. Összejönnek-e vele? Lehetetlen megválaszolni. Ahhoz igenis látni kell téged. "Nekem a külső nem számít" mondják páran - de igenis számít mindenkinek. Ez nem azt jelenti, hogy mindenki modelleket keres. Szimplán csak igenis kell, hogy külsőleg tetsszen a személy. Az is lehet, hogy a többség szerint csúnya, de én ha ránézek, akkor nekem tetszik a látvány. Csak olyan személlyel tudsz egészséges kapcsolatban lenni, aki tetszik neked, akihez vonzódsz, akinek a gesztusai, mozzanatai is tetszenek neked. Egyszerűen úgy, ahogy van, tetszik benne minden. Mindegy, hogy mások szerint milyen, neked akkor is tetszik. Ezért nem elég csak a belsőt ismerni. Velem volt már olyan, hogy interneten ismerkedtem egy fiúval, a személyisége varázslatos volt, nagyon jól megértettük egymást. Még képet is láttam róla, tetszett. Aztán találkoztunk, és egyszerűen nem éreztem vonzalmat. Ő szerintem kimondottan jóképű fiatalnak számított, de valahogy taszított engem szinte minden benne személyesen. Próbálkoztunk egy ideig, de sajnos nem működött.


Ha a külsőd/kisugárzásod nem tetszik egy lánynak, nem vonzódik hozzád, lehetsz te bármilyen jó személyiségű, lehetsz a lelki társa - nem fog működni köztetek kapcsolat. Te tudnál együtt lenni valakivel, akihez nem vonzódsz? Hiszen a párkapcsolat nem barátság.


Ráadásul az sem elég információ, hogy intelligens és jó személyiség vagy. Ettől még nem ismertünk meg téged.


A lényeg, hogy csak az tud rólad vélekedni, aki valóban ismer.


Egyébként ne félj attól, hogy senkinek nem fogsz tetszeni a testsúlyod miatt. Lesznek az életedben lányok, akik szemében ennek ellenére igenis előnyös külsejű leszel, a te szavaiddal élve. Rengeteg túlsúlyos ismerősöm él boldog párkapcsolatban.

Nyilván ha statisztikákat nézünk, valószínűleg jóval több jelentkező lenne, ha nem lenne súlyfelesleged.

Azt tanácsolom, hogy amennyire tudsz, próbálj meg ellene tenni. De attól sose félj, hogy egyedül maradsz.

2019. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!