Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék értelmes fiúkat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék értelmes fiúkat megismerni?

Figyelt kérdés

Én egy budapesti lány vagyok..szeretnék ismerkedni, viszont ötletem sincs hol tehetném. Nincsenek nagy elvárásaim, és főleg a belső érdekel. Olyan fiút keresek, aki szintén így gondolja. A netes ismerkedés jobban bejönne.. Viszont társkereső nem jöhet szóba, már csak a korom miatt sem.


16/L!!! (🙄 -1)



2019. aug. 20. 19:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mik az elvárásaid a belsőre nézve, attól függ. Belsőleg mi az, amit vonzónak, pozitívnak tartasz?
2019. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Ritka az a fiú aki csak a belsőt nézi, sajnos. Nekem is a belső a fontos, de nehezen találok olyan lányt aki nem állandóan a külsejével van elfoglalva. Amúgy bárhol ismerkedhetsz ahol lehet emberekkel beszélni, akár itt is írhatsz egy szimoatikus válaszolónak. Bár nem sok értelmes emberrel beszéltem innen, kivétel bárhol akadhat.
2019. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Pont úgy vagyok ahogy te. Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne itt és ne is instán próbálj bepasizni. Próbáltam mindkettőt. Itt csak 20 plusszosokat érdekelek a szex miatt, instán pedig 13 éves fiúk csajozós szövegeit tudom csak olvasni. Nem tudom interneten hol lehetne megismerni egy értelmes és komoly kapcsolatra vágyó srácot, de nem itt. Talán több esélyed lenne élőben

16L

2019. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát sajnos az a bajom, hogy élőben még annyi esélyt sem látok, mint interneten. Valahogy senkinek sem kellek.
2019. aug. 20. 19:59
 5/22 anonim ***** válasza:
Első válaszoló! Valójában NINCS olyan fiú aki csak a belsőt nézi mert minden ember olyan hogy a külsőről adsz először véleményt. Volt egy kérdés ahol pontosan erre volt egy válast ,,Azt látod meg elsőként, az alapján formálsz elsőnek véleményt, ami már csak arra is hatással van, hogy adsz-e esélyt az illetőnek arra, hogy mélyebben megismerd"
2019. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

hát igen az utolsóval egyetértek kimenne ode egy ronda emberhez beszélgetni? Ki lenne az az elmebeteg a külsődön amúgy meg is látszik hogy mennyit foglalkozol magaddal. De amúgy annyira nem nehéz megváltoztatni kövesd a mai lányokat és nyomj a pofádba 3 kiló sminket :)

Amúgy ha meg kövér vagy akkor meg egyszerű dolgod van

amúgy én elvárnám egy nőtől hogy sprotoljon valamit és valamilyen szinten fitt legyen mivel én is súlytemelek, de azért túlzásba ne vigye

Tehát ha ronda vagy akkor ne várd hogy mindenki esedezni fog érted, ha meglátják hogy foglalkozol magaddal akkor majd szerintem sokkal nagyobb esélyeid lesznek. Amúgy ronda vagy vagy te hogyan látod magad? Mert amúgy ez többnyire önbizalomhiánnyal is jár és azért az nem túl vonzó, tudom hogy valakinek az olyan lányok jönnek be, de csak akkor ha szép is (mondjuk meg tudom őket érteni mivek így kevesebb esély van arra hogy megcsalják őket) viszont az egosita lányokat rühellem egyszerűen úgy felpofoznék néhányat hogy az valami elképesztő , a mai egoista lányok nagy része a külsejére büszke annyira. tehát NEM CSINÁLT LÓFASZT SE TELAPAKOLTA MAGÁT SMINKKEL MEG NAPI 1-2 ÓRÁT SZÉPÍTKEZIK amúgy a gimnáziumomban ezt elég sok lánynál tapasztalom :/

Amúgy szerintem bárhol hiszen ha megtetszik egy fiú akkor nyilván nem te fogsz lépni éppen ezért bárhol mivel ha egy fiúnak valahol annyira tetszel akkor majd odamegy hozzád csak diszkóba ne menj ott mindenki csak az egy éjszakás kalandokra megy! 16/F

2019. aug. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mint ha én írtam volna.. :D Én itt próbálkozok lányokkal beszélgetni, de mivel engem se a külső érdekel, sőt a divatos dolgok inkább taszitanak igy én se találok lányt, aki szóba állna velem.. :/ Sőt hozzám vágják hogy inkább átcsapnak ribibe :D
2019. aug. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Lányként nagyon ritkán van olyan, hogy senkinek sem tetszel...


Előbb-utóbb elkelsz.

2019. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Értelmes budapesti fiú vagyok. A belsőt jobban nézem mint a küldőt, akkor is ha nem hiszik el. Tessék, létezünk. 16f
2019. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó! Szóval ha belsőt figyeled akkor is ha egy transz és farka van de te nem szereted a faszt mert ugye puncit akarsz mint minden hetero fiú DE a belsője a legfontosabb persze ugyebár és ezért leszopnád és basznád mint egy fiút. Korrekt
2019. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!