Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék 16 éves körüli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék 16 éves körüli lányokkal ismerkedni online?

Figyelt kérdés
Új vagyok az oldalon. Olvastam 1-2 hasonló kérdést, ott írták hogy anotalk meg facebook meg insta, de nem is tudom. Anotalkon alig van fent értelmes, már ha tényleg azzal beszélsz akinek az illető kiadja magát, facebookon meg instán pedig olyan...etikátlan csak úgy ráírni valakire hogy "szia, ismerkedni jöttem" :I Esetleg van valami más tipp?

2019. aug. 21. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Online sajnos nincs nagyon más lehetőséged. Esetleg Facebook csoportok az érdeklődésednek megfelelően, de akkor is rá kell írnod a lányra.

Amúgy sokkal jobban javaslom az élőben ismerkedést: busz, bolt, főtér, bármi.

2019. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy élőben meg sose tudhatom, hogy épp megzavarom e valamiben ha leszólítom. Lehet siet valahova vagy mi van akkor ha van barátja? xd Ezért preferálom inkább az online ismerkedést...ha van valakije akkor legalább egy közös kép erejéig tudni, ha meg nem ér rá akkor meg majd csak később fog válaszolni :/
2019. aug. 21. 21:58
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Itt is tudsz ismerkedni az oldalon,ha találsz szimpatikus embert. :)


16/L

2019. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Itt vagyok, nesze.
2019. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Tinder, bado, egyeb ismerkedos app csak kamuzd magad 18nak mint mindenki aki alatta van
2019. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ilyen helyekre nem csak szexpartnerért járnak fel a népek?
2019. aug. 21. 22:18
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Én nem javaslom a társkeresőket. Ha nagyon online szeretnél, akkor fb. Bármit írhatsz, kivéve azt, hogy ismerkedni jöttem. Ezt a két szót felejtsd el. Tudni fogja miért írsz rá, nem buta. Keress valamit az adatlapján ami téged is érdekel, aztan azzal kapcsolatban próbáld meg beszélgetésre invitálni. De egyébként én is sokkal jobban ajánlom az élőben való ismerkedést. Sokkal jobb a 'feelingje'.
2019. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Neharagudj meg de alapvetően a netes ismerkedés nem etikátlan? Mármint nincs nekem azzal bajom ha valaki ott ismerkedik csak ez azért elég vicces
2019. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Itt
2019. aug. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna hogy fiúk is ennyi privátot kapnak itt :'D
2019. aug. 22. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!