Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék 16 éves körüli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék 16 éves körüli lányokkal ismerkedni online?

Figyelt kérdés
Új vagyok az oldalon. Olvastam 1-2 hasonló kérdést, ott írták hogy anotalk meg facebook meg insta, de nem is tudom. Anotalkon alig van fent értelmes, már ha tényleg azzal beszélsz akinek az illető kiadja magát, facebookon meg instán pedig olyan...etikátlan csak úgy ráírni valakire hogy "szia, ismerkedni jöttem" :I Esetleg van valami más tipp?

2019. aug. 21. 21:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Anotalk. Ott beszélgethetsz bárkivel profil nélkül,névtelenül és ha szimpatikusak vagytok több is össze jöhet. Sok szerencsét!
2019. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A kérdésben le is írtam hogy anotalkon nem szeretnék semmit sem
2019. aug. 22. 11:34
 13/19 anonim válasza:

Ismerkedj személyesen,sokkal jobban jarsz.

Keves az eselye hogy tarskereson akar egy talalkozasig eljuttok. Lanykent en is voltan fent. Sok ertelmet nem latom.

2019. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Örülj hogy privátot kapsz, ritka az ilyen. De az emberek fele kamu és csak szórakozik.. Én is itt vagyok 18 évesen ismerekednék lányokkal 15-18 között, de hát ezen az oldalon is csak szexkapcsolat, instás magamutogató kiscsajok stb... A visszahúzódó fajtámból meg nem találni lányokat.. Igaz hogy így ráírni senkire nem jó, de kitettél egy kérdést, kaptál privátot, ha szerencséd van normális lánytól. Máris irigyellek..
2019. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14

Nem minden lány olyan,amilyet leírtál. :)

2019. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14-es vagyok) Sajnos de. Aki nem is olyan csitri, azoknak is a macsó srácok kellenek.. Eddig valahogy én senkinek se voltam jó hogy valami legyen, beszélgetésbe is inkább rossz tapasztalataim vannak.. kezdek beleunni
2019. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tényleg lehet normális lányokat találni...igazából minden privát amit kaptam normális lánytól jött. A 46% pedig lehet rólad árulkodik :/
2019. aug. 23. 00:55
 18/19 anonim ***** válasza:
Elhiszem.. Csak ritka. A lepontozást általába olyan kérdések alatt kaptam ahol trollkodnak a kamu "lányok" meg ahol megkérdezik hogy erről/arról mi a véleményünk, és személy szerint ha olyat írnak ki hogy kinek mi a véleménye a szexkapcsolatról én igenis leírom a véleményem hogy gusztustalan. De semmi gond, akkor parasztkodj csak, remélem így inkább nem is találsz senkit. Segítsen a halál ilyen bunkó taknyosoknak.
2019. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves szavakat :D Én is csak leírtam a véleményem, te pedig egy bunkó taknyosnak neveztél xd Szóval szerintem maradj csöndbe
2019. aug. 23. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!