Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért viselkedtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért viselkedtek ennyire gyerekesen, miért vagyok ennyire érthetetlenek?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már velem olyan, hogy leszólítok egy csajt az utcán (nyíltan, a szándékomat kifejezve), elkérem az elérhetőségeit, stb...

Ráírok, elkezdünk beszélni, tökre érdeklődő a csaj, a kérdések 90% ő teszi fel, stb.. stb..


Elhívom randira, és nem ír többet.


Ez milyen viselkedés lányok? Tényleg nem értelek titeket.


Miért nem lehet a pofánkba mondani hogy nem érdekelsz bocs, vagy hogy még nem ismerlek eléggé, vagy bári választ adni rá? Csak szerintem éretlen viselkedés ez? Miért nem lehet őszintén megmondani valakinek hogy mi van? Ehelyett nem írnak semmit. Tényleg nem értem hogy miért nem lehet igen, vagy nemet mondani.


Persze lányok, nektek ez nem nagy dolog, nektek ezzel nem kell foglalkoznotok, hisz nektek semmit nem kell csinálnotok az ég világon. Odajönnek a srácok, rátok írnak, aztán szelektáltok csáó. Ne legyünk elvakultak, a fiúknak 1000x nehezebb dolguk van a párkapcsolatok terén. És akkor nem lehet annyit visszahányi messengeren hogy bocs, kur*vára nem érdekelsz. És itt tényleg nem arról van szó, hogy most fáj az elutasítás vagy ilyesmi. Nem érdekel ha elutasít, csak miért nem lehet tényleg akkor elutasítani, nem pedig váratni a halálig szegény gyerekeket?



2019. aug. 22. 21:20
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
miért vagytok*
2019. aug. 22. 21:21
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Hogy mi gyerekesek vagyunk? Hogy tudsz ilyet mondani??? Ezért most megmondalak az anyukámnak!
2019. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy egyet értek veled én is jártam így hogy elhívtam a csajt igent mondott de nem jött el és még neki állt feljebb nem inkább azt monta volna az elején hogy nem akar eljöni

Ebböl nekem is elegem van

16/F

2019. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

50k forintba, hogy egy lány se fog normális, logikus választ adni, csak elkezdenek jönni hogy


"LÁNYNAK NEHEZEBB LENNI HAVONTA MENSTRUÁLNI KELL" :D

2019. aug. 22. 21:31
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Egyetértek gyülölök kezdeményezni, lánynak csak válogatni kell, mi meg szivunk a folyamatos próbálkozással.
2019. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Jujjuj azért agyvérzést ne kapjatok srácok! Kedves kérdező meg ne íteljen már meg mindenkit egy-két rossz tapasztalat alapján... Képzeljétek, én sem hisztizek, hogy minden pasi csak d*gni akar, és nem is általánosítok, pedig van tapasztalatom olyannal is. Talán nem jó helyen keresgélsz... Vagy időközben elijeszted valamivel a lányokat... jaa, hogy te nem hibázol, ha a lány nem akar veled találkozni, az azért van mert ő egy szívtelen dög... értem.
2019. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Látom nem sikerült megérteni amit írtam.


Nem azzal van a baj hogy nem akar találkozni, hanem azzal hogy ezt képtelen megmondani. Az a butaság hogy minden férfi csak dugni akar, ez egy kiba*szott nagy hülyeség, sok férfi már csak azért akar szexet mert már meghalt az idiótaságotoktól, hogy képtelenek vagytok emberi kommunikációra, képtelenek megmondani hogy mi a baj. Ismerősömnek is a csaja egyszer csak szakít mondván "Valami megváltozott köztünk" Vissza kérdez hogy mi? Arra persze választ nem tud adni. Na erről ennyit :)

2019. aug. 22. 21:41
 8/19 Aabbgfggfgf ***** válasza:
93%

Ezért utasítanak vissza kedves kérdező. A gyakorikérdéseken hisztizel, hogy a lányok milyenek? Mert mi milyenek vagyunk? Jobbak?

Egyébként ha nem ír vissza a lány, az egyenlő egy NEM-mel, csodálom, hogy még nem tanultad meg. Talán ezért utasítanak el téged a lányok, talán más okból.

A falraászom a magad fajta idiótáktól.

17/F

2019. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Te sem vagy képes megérteni, amit írtam úgy látom:(

Azt mondtam, hogy én sem általánosítok, mert tudom, hogy VANNAK fiúk akik nem szexre mennek. Ezért írtam, hogy te se ítélj már meg mindent lányt a rossz tapasztalatod alapján, mert VANNAK lányok, akik őszinték, és egyenesek. Sajnálom, ha a szövegértéssel problémád van, de azért ne én legyek már lepontozva, köszi:(

2019. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utolsó elötti:


Én meg a magadfajta idiótától mászok falra, akinek meg azt nem sikerül még megtanulnia hogy ha egy lány nem válaszol az nem mindig jelent nemet.

Exem volt hogy egy kérdésre 2 napig nem válaszolt, mert gondolkodott mit írjon rá :D


Utolsó:


Igazad van, nem kéne megitélnem mindent lányt.

2019. aug. 22. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!