Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem találok rendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem találok rendes fiatal fiút, hosszabb, komolyabb kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Legalábbis Pécsen alig van az biztos es sok esetben azok is foglaltak. Olyanra gondolok aki okos, megbízható, őszinte, segítőkész, nyugodt, érett, törődő, szereti az állatokat, gyerekeket, illedelmes, próbál minden problémát rendesen kezelni, meglehet vele mindent beszélni normálisan, nem csak "arra" megy, nem fél kimutatni az érzéseit, nem mindig az van amit o akar stb..

Vagy ezek a tulajdonságok a mai világban már extraknak számítanak?

Csak azért, mert azt vettem észre, hogy mindenki "arra" megy szinte, kivéve ha csak en vagyok ennyire szerencsétlen. Vagy csak en "várok el" túl sokat ilyen fiatal emberektől?

Normális válaszokat várok, előre is köszönöm!

16l



2019. aug. 24. 11:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Lehet ,hogy jelenleg kilátástalannak gondolod a helyzeted ,talán a barátaid többen is kapcsolatban vannak , de hidd el , megtalálod azt ,aki ugyanúgy tisztel és szeret ,ahogyan te őt . Még 16 vagy , abszolút semmi nincs veszve , türelem :D
2019. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez attól is függ, hogy te mennyit adsz bele egy kapcsolatba szerintem. Ha már ezeket elvárod, ugyanezt el lehet várni tőled is?

Vagy még azon is elgondolkodhatsz, hogy esetleg rossz helyen keresed. Pécsen sok hely van ismerkedni, és mellesleg én egész normális srácokat ismerek.

Üdv, szintén egy Pécsi ember! :)

2019. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel :D
2019. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
Ennyi idosen minek akarsz komoly kapcsolatot?
2019. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Idősebb fiúknál nézz szét (egy ésszerű határig, 40+-t azért már ne), ők többen akarnak komoly kapcsolatot. Persze nem mindenki, de köztük már vannak.
2019. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem ismerlek DE a mostani lányokból kiindulva szerintem már minimum 3 ilyet találtál csak nem voltak elég izmosak meg nem drága cuccokban jártak stb. Tudom, hogy nagy általánosítás de 10-ből 8-szor ez van.
2019. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is ez a problémám,bár én egy picit idősebb vagyok.
2019. aug. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 V. Hélix válasza:
57%

A szerelem maga egy evolúciósan kialakult érzelem mej a fajfenttartást segíti elő. Átlagosan nem is tart tovább másfél évnél ezért addig nem is beszélhetünk komoly szerelemről amíg nem tart min. 2 éve a kapcsolat és akkor se lesz már olyan szenvedélyes szerelem mint az elején, hanem egy kevésbé heves de méjebb és tartósabb érzelemmé alakul. A házasságok is sokszor amiatt mennek szét, mert már nem olyan szenvedélyes a szerelem és a legtöbb ember ilyenkor azt gondolja, hogy akkor ez már nem szerelem. Tehát összefoglalva nehéz tartós kapcsolatot kialakítani bárkivel akármilyen személyisége is legyen.


A helyesírásomért bocsánat a nyelvtan az a tantárgy ami sose ment túl jól.

2019. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy igaza van az előttem író valamelyik válaszolónak és tényleg túl magasak voltak az elvárásaid, az is lehet, hogy már rég megtaláltad volna azt a fiút, csak lepattintottad őket. Ja és azért arra is ügyelj, hogy valószínűleg nem két nap alatt találod meg, vagy mióta szeretnél párkapcsolatot?
2019. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem Pécsen kéne keresni. Van tavkapcsolat is:)

18f

2019. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!