Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes így ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes így ismerkedni interneten keresztül?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan lányt találni aki nem illeszkedik be a mai tömegbe (lásd instán magukat mutogató plázacicák :D)

Olyan lányt keresek aki nem azon lovagol egész nap hogy mennyi sminket tegyen még fel, hanem aki hűségesen szeretetre vágyik, elfogadó megértő, de mégis visszafogott, magányos.. És ha először neten szeretném megnézni hogyan viselkedik, miket oszt meg (csak hogy normális-e) akkor hol lenne érdemes "próbálkozni"?

Inkább lányok válasza érdekel akik magukra ismernek, a szokásos "menj élőbe ismerkedni" nem játszik, mivel nem tudnék csak úgy oda menni és leszólítani egy tökre idegen leányzót. A kor 14-20 között érdekelne kb



#magány #társkeresés #különcség #hűségbe egy életre :P
2019. aug. 25. 15:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy. Ne ismerkedj neten, főleg ne gyakorin. Nem fogsz jól kijönni és csak magaddal szúrsz ki. Elolvastam a dolgot, de már a kérdésben ellököd magadtól a megoldást.
2019. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Heló 1-es.. Az a gond hogy élőbe semmi tapasztalatom, egyetlen barátnőm volt azt is bánom... Én nekem sose voltak barátaim, soha nem kellett mennem sehova, az utcán is inkább kerrülöm a szemkontaktot meg a közelséget, nem menne nekem máshogy.. Ahogy mondtam csak azért szeretnék neten ismerkedni hogy megtudjam elfogad e mert nem vagyok egy könnyű eset, féltékeny tipus vagyok.. És szeretném látni hogy az adott lány hogy viselkedik, mert én nem szeretnék egy olyan lánynál próbálkozni akiről kiderül hogy közbe pózolgat az interneten meg szaladnak utána a fiúk.. Csak egy nyugis kapcsolatot szeretnék ahol mi vagyunk egymásnak a leg fontosabbak, nekem egyáltalán nem tetszik a trend, a bulizás a divat.. Valahogy nekem nem tud tetszeni... És igen tapasztalom a csalódást, de arról inkább én tehetek hogy lúzer ként inkább tiltanak, nem ők.. A mai világba már nem normális amilyen én vagyok, pár napja is leírtam a véleményem egy kérdésbe hogy én elítélem a szexkapcsolatot (ilyesmi volt a kérdés..) és ezért is engem hurrogtak le hogy márpedig az normális.. Remélem leesett a lényeg mire próbálok célozni..
2019. aug. 25. 15:48
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Ha kicsit kevésbé lennél birtokló és hagynád hogy beszélgessen másokkal is BARÁTKÉNT, talán lenne esélyed a lányoknál. De sok szerencsét.
2019. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Volt akivel úgy beszéltem aki ezt elfogadta volna. Én sem vagyok olyan féreg tipus hogy ha lenne barátnőm más lányokkal chateljek, szerintem alap hogy visszafelé is várnék hűséget. Csak sajnos eddig mindenkiről kiderült hogy egy magamutogató kis plázacica stb..
2019. aug. 25. 16:16
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
A barátaival mindenki beszélget, hidd el a lányok nem fogják otthagyni az IGAZ BARÁTAIKAT egy pasi miatt. Mert sokszor ha a pali otthagy a baráthoz szaladunk vígasztalásért.
2019. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Tegnap este próbáltam rajtad segíteni, de igaza van az elsőnek, ellökted magadtól a lehetőséget is. Rajtad múlik, hogy teszel e érte, hogy legyen valakid, addig is írd még jó párszor ezt a kérdést, hát ha a szerencse az öledbe pogyan! (:
2019. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
5-ös pont ez a baj.. miért nem tudnak a fiuk fiukkal, a lányok lányokkal barátkozni? Nekem nincs szükségem arra hogy legyen egy barátnőm, akinek egyből problémája van szalad egy másik fiuhoz.. Nekem hűség és szeretet kell, nem a kamu "fiu-lány barátság" kamut hallgatni..:(
2019. aug. 25. 16:57
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem bíznál az esetleges barátnődben, hogy ,,engedd" fiúkkal barátkozni, akkor miért akarsz párkapcsolatot, ami bizalomra épül?
2019. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Jelen! :D
2019. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jaj már megint kezdi.. Te mindenhol osztod a hülyességeidet?
2019. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!