Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedés, de hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés, de hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék fiúkkal ismerkedni, és erre több esélyt látok neten... Csak azt nem tudom hogyan, mert társkeresőket inkább hanyagolnám..Facebookon meg csak nem írkálhatok rá idegen srácokra. Van más lehetőség?

2019. aug. 28. 15:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és kb.a tizenéves korosztály a cél :D
2019. aug. 28. 15:20
 2/8 anonim válasza:
72%
Hát van egy olyan oldal aminek a neve anotalk ott idegenekkel beszélgethetünk de akár találkozhattok is. Én ezt tudom ajánlani
2019. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Arany drága bogaram! Estig annyi privátot fogsz kapni, hogy egy életre le lesz tudva a gondod.
2019. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Pontosan, ahogy felettem is mondták, rengeteg privátot fogsz kapni. Viszont ha gondolod beszélgethetünk :D 16/F
2019. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy sok privátot fog kapni, de a legtöbb vagy nem fog visszaírni 2-3 üzenet után, vagy perverz dolgokra akar rávenni.
2019. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Figyelj, ha még nem untad meg a privátokat, mert valószínű kaptál eleget, akkor én szívesen ismerkednék veled. Normális srác vagyok, normális szándékkal gondolom az ismerkedést és nem perverz módon, mint itt rengetegen. Ha gondolod írj. :)
2019. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha budapesti vagy én itt vagyok, amúgy én is kerestem sok lehetőséget, de se itt se ott nem irnak vissza, nem fogadnak el engem.. Ha igen meg messze laknak, vagy olyan utolsó ribik.. :D
2019. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Őszintén,szerintem hanyagold a netet. Én is próbálkoztam neten és nagyon nem megbízható. Az emberek máshogy írnak,fejezik ki érzéseiket neten,mint élőben. Csomó embernél volt úgy,hogy tök jól kijöttem vele itt és élőben meg kínos volt,mert félreismertem. Nehéz,de élőben a környeztedben tényleg jobb lenne.

19/L

2019. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!