Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs szerencsém a fiúkkal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szerencsém a fiúkkal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy interneten próbálok ismerkedni, de eddig nem sok sikerrel... Valahogy nem futok össze egy normális sráccal sem.

Hol tudnék ismerkedni? Merre vannak az értelmes fiúk?


Budapesti lány vagyok



2019. aug. 29. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha nincs szerencséd neten, akkor miért nem élőben próbálkozol?

Egyébként bírom az ilyen kérdéseket, most gondolom várod a privátokat...ne tagadd. Ismerkedésre megvannak az oldalak, ez pont nem az. A Google mindent kidob. Ha élőben nem vagy rá képes, akkor legalább találd fel magad neten.

2019. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
A rendes fiúk visszahúzódók, kell nekik egy kezdő lépés, hogy megnyíljanak. Ha bárhol látsz valakit aki szimpatikus az írása alapján, bátran kezdeményezz. Amit szoktam tapasztalni, hogy pár üzenet után köddé válnak, eltűnnek. Ilyet se csinálj, ha már elkezdél kialakítani egy kapcsolatot, vidd végig. Illetve a tuti tipp, ne add magad oda azonnal, hagyj időt az ismerkedésre. Aki ezt nem várja ki, az nem is érdemel semmit. Aki tényleg szeret téged az kivárja.
2019. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Nekem is ugyan ez a gondom.. Már szánalmas társkeresőt is próbáltam, de egyik lány se elfogadó, aki elfogadna engem vagy egy macsóra számít, nem egy ilyenre mint én, vagy messze van pesttől... Szóval én is várom az értelmes csoport vagy közösség neveket :D

18f

2019. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

"Merre vannak az értelmes fiúk?"

Tőled észak-nyugatra. Komolyan. Mindenhol vannak,csak meg kell keresni.

De ha nem tudsz neten ismerkedni,akkor próbáld élőben. Élőben jobb. Csak emeld fel p.xsádat a gép elől.

Am.iskolában nem tudsz ismerkedni (ezt azért kérdezem,mert gondolom hogy 18-9 alatt vagy)?

2019. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
3-as vagyok, utolsó, én személy szerint azért nem ismerkednék élőbe mert félénk vagyok, előtte kicsit beszélnék a jelöltemmel :) És nem árt látni hogy milyen képeket oszt meg magáról meg milyen a stílusa, például egy magamutogató lány kinek kell komoly kapcsolatra, nem?
2019. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

#5

Azt te vagy. Mindenki máshogy csajozik. Te megnézed,miket oszt meg a neten,de valaki nem. Nyilván mindenki a legszimpatikusabb csajt választja.

2019. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 I noor Y ***** válasza:
50%

Egy kicsit s.z,r mar eleg regota olvasni azt hogy rendes fiuk es rendes lanyok csak viszahuzodoak lehetnek. Amelyik lany instazik es rak ki kepeket magarol az meg egybol rib..nc meg k.rv,a. Amelyik fiu meg odafigyel magara, az oltozkodesere, a hajviseletere az meg b#zi.

Egyaltalan az is relativ h kinek mi a rendes....ugyanugy ahogy kinek mi a szep.

Vannak olyan emberek akik szamara nincsen rendes tars a masik nem reszerol ( ezzel nem a kerdezore celoztam) A noverem pl regebben ugy velekedett a ferfiakrol h az osszes lusta diszn.o es kreten....


Mikor voltam hazibuliban, masnap a takaritast elsonek egy olyan lany kezdte el akit ti siman leriban.oznatok. egy szo nelkul csinalta es komoly kapcsolatban volt/van ( vagy mar nemtudom).

Egy masik haveromnak meg a sokat emlegetett visszahuzodo lanyok jottek be...talalt is maganak de csak szorakoztak egymassal...ok sem tudtak h mit csinalnak, rossz volt vegignezni. Megfigyeleseim szerint meg eleg sok visszahuzodo lany van aki csak szimplan fura.

Ezalatt azt ertem h NAGYON fura.

Na mind1 ezzel csak azt akartam mondani h nem kell mindenkit bekategorizalni( en is elkovettem ezt a hibat es banom)

Elotte erdemes megismerni picit mielott velemenyt alkotnal


A kerdesre valaszolva, a turelem 'rendes' fiut terem

2019. aug. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!