Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni élőben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni élőben a lányokkal? Mit reagálnátok, ha padon leülnék egy, két lány mellé?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy holnap elmegyek az Allee fele szerencsét próbálok arra.


Oda lehet a mai lányokhoz is menni élőben?


Mivel indítsam a beszélgetést, hogy ne legyen kellemetlen neki?


Gondoltam olyanra, hogy köszönök, majd megkérdezem, hogy nem zavarok, ha leülök mellé és beszélgetnénk?

Ez így jó indításnak?


Köszönöm előre is a válaszokat! 18/F



2019. aug. 29. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Én nem díjaznám, pláne, ha társasággal vagyok.


Leülsz, oké és utána?


18/L

2019. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezen kívül azt várom, hogy a lány is beszéljen és lehetőleg nem leszünk végig csöndben!
2019. aug. 29. 23:19
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Miért tőle várod a beszélgetést? Te ültél oda, te dobod fel a témát.


18/L

2019. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
87%

Szerintem egyedül ülőhöz menj oda mindenképp, ha már ketten vannak az már gáz ha megzavarsz egy beszélgetést.figyelj oda azért hogy ne egyből egy 20 vagy a fölötti lányhoz ülj oda hanem 16-18 , korosztályodat célozd.

Én azt ajánlanám kb így soban hogy nilyenekkel kezdj :(biztos vissza is kérdez majd ha akar beszélni de azt már te tudod)


Én elsőnek megindokolnám hogy miért akarok leülni pl"Szia , bocsi leülhetek ide ? Nincs már több hely/ itt hűvösebb van/ már fájnak a lábaim" vagy ha nem ez , akkor " Bocsi megkérdezhetem mennyi az idő ? Lemerültem" közben "ohh le kellene ülnöm kicsit elfáradtam , leülhetek ? "


Ha magában van akkor megkérdezheted"Vársz valakit?" Innen már tudsz kalkulálni (, ha a pasiját várja akkor nincs esélyed. Egy kis idő múlva állj fel ,azzal a szöveggel hogy pl "megyek, sétálok még kicsit")


Megkérdezheted tőle pl"szoktál idejárni ?" (Nem feltétlen kell igaznak lennie, de hozzáteheted indoklásképp " kicsit ismerős vagy valahonnan , mintha már láttalak volna"


Következőnek " Ha nem tolakodok vele, megkérdezhetem hogy hívnak ?" Akár meg is dícsérheted a nevét hogy milyen szép. Jót fog gondolni rólad.


"Amúgy melyik suliba jársz?" "Milyen szakra?" Erről is el lehet beszélgetni.

Ha véletlen van az adott suliba ismerősöd barátod megkérdezheted ismeri e őket esetleg . Erről is lehet .Ha netalán lenne közös ismerősötök az még jobb lenne.


Meg ilyen dolgok érted ? Jön az majd , feloldódsz te is.


Amikor épp menni készül vagy te menni akarsz már akkor bedobhatod neki "Nem tudom hogy vagy vele, de tök jól el lehet veled beszélgetni , megkereshetlek facebookon ?"


Ha így ilyen sorrendbrn ehhez hasonlóan indítasz , tuti siker, csak jót fog gondolni, hogy tök közvetlen , jó fej vagy meg ilyenek . Ezek nem nyomulós dolgok tehát ez indításnak tökéletes .


Sok sikert holnapra. Ne a ribis lányokhoz menj oda, mert kellemeset semmiképp nem fogsz csalódni Szúrj ki egy átlag kinézetű lányt.


Remélem tudtam segíteni!

20/L

2019. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Hát ez az, miért akarna egy random ember beszélgetni... Nekem úgy lenne a jó ha lenne egy lány aki tutira elfogad, chatelünk 1 napot, utána megbeszélni(!) és úgy találkozni, kettesbe. Csak hát kevés az elfogadó hűséges lány..

18f

2019. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Szia kérdező!

Őszíntén a mai világban ez nehéz helyzet. A legtöbb lány úgy gondolkozik, mint az első válaszoló, egy férfi legyen tökös, de mégse, majd mindezzel párhuzamosan azokat is leszólják, akik neten ismerkednek.(logikát ne keress)

Ha egy lány kedves és nyitott, gyakorlatilag bármilyen random témát felhozhatsz, ha szimpatikus vagy neki (először nyilván külsőleg), valszeg nem fogod elcseszni. Egy szimpla bemutatkozást az elején be is nyomhatsz, ha egy flegma pi**a és ignorál, leszar, ez van, az olyan lányt jobb is ha elkerülöd. Ne aggódj, ha egy nemet mond, van még ezer másik.

Sablon duma, de igaz: magabiztosság nagyon fontos.

2019. szept. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez 1 éves kérdés. Hogy alakult a beszélgetés a csajokkal?
2020. szept. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!