Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk lányok, milyen érzés,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok, milyen érzés, miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Hy, miért szerettek szórakozni az emberekkel? Ettől az oldaltól függetlenül fiúk adják ki magukat lánynak, és a lányok is szórakoznak.. Rávettem magam egy társkeresőre, mert normálisnak tűnő emberek is voltak, tegnap valaki volt akivel végre lehetett 2 értelmes mondatot váltani, leve furcsának tűnt, ahogy rákérdeztem miért 1 szavas válaszokat ír folyton, letiltott... Ha sok is a perverz féreg, mire jó hogy olyan lelkét is tovább alázzátok aki már eleve a nullán van? Kezdem unni, én csak egy elfogadó lányt keresek 2 éve, akit meg tudnék ölelni mellettem lenne amikor kell, és pesttől nem 2ezer kilóméterre van, de folyton csak kamu emberek, szivatások, tiltások... Napok óta remeg a szeme az idegességtől, akár mennyire azt tanácsolja pár még értelmes ember hogy legyek nyitott, próbálok, végre próbálok nyitott lenni, de ebből is csak a csalódás van.. élőbe meg oda se mernék menni senkihez szóval ezt fel se hozzátok.. Szóval hallgatlak titeket, mire jó ha szórakoztok mindenkivel és lelkileg a halálba kergetitek?

18f



2019. aug. 30. 08:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
42%
XDXDXD Te komolyan azt hiszed hogy akár ide akár más "társkeresőre" nem csak trollkodni járnak az emberek? Kis naiv. Ezen az oldalon én kérdésenként váltok nemet, életkort, foglalkozást amit épp az adott kérdés megkíván.
2019. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%

Én is használtam társkeresőt. Nem tapasztaltam ilyet. Persze sokan hazudnak. De nem trollkodnak, meg nem szívatnak másokat. Inkább arról hazudnak, hogy mit akarnak. A férfiak előadják, hogy komoly kapcsolatot keresnek, aztán a 99%-uk szexpartnert keres. Vagy láttam már ismerőst is fenn, aki házas, ott pedig egyedülállóként szerepelt :D

Aki meg nem akar beszélgetni, azt nem kell erőltetni, van elég sok más.

2019. aug. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Igen, azt vágom, de miért mindenki ilyen? A nagy részét kiszűröm, de akinek például elmondom hogy kisajátító típus vagyok, azt mondja elfogadja ismerkedne, másnap meg már nem ír, és nem kamu. A kamu csak a ráadás... és igen rohadtul naiv vagyok, mert mindenki kap szeretetet innen onnan, nekem se családom se ismerőseim se barátaim, csak egy barátnőt akarok ez minden amire vágyok, erre még ez se jön össze soha... Elhiheted hogy kezd elegem lenni az egész életből, és nem értem az embereket.. Bizalmatlanok is velem, mint ha én szórakoznék, bezzeg ha rájuk írnék másik fiókkal egy magabiztos macsó hülyegyerekként akkor már ugranának, ez fix...
2019. aug. 30. 09:02
 4/38 A kérdező kommentje:
2-es a mai tapasztalat: Tegnap végre beszéltem valakivel onnan, akivel lehetett beszélni, hasonló mint én, gondoltam ma találkozunk mert azért élőbe lehet mégis jobb ismerkedni, chateln félre érti egymást az ember... Feljövök reggel, egy kis reménnyel hogy végre valakivel tudnék beszélni, erre a válaszok megint csak "oké" "igen" felhozom hogy nyugodtan lehet nyitottabb előttem, ne csak egy szavas válaszokat írjon, minden féle bunkóság nélkül, erre letiltást kapok.. Azért durva hogy kb 8 éves koromba sírtam utoljára, most 18 évesen meg 0-24 csak sírhatnékom van.. nem is értem mások hogy bírják ennyire a magányt, de az biztos hogy a 19. et nem fogom egyedül "ünnepelni" :)
2019. aug. 30. 09:05
 5/38 anonim ***** válasza:
78%

18 éves vagy, nem 58 évesen nem sikerült még megtalálni az igazit. Nem te vagy az egyetlen.

Egyébként senki sem szereti, ha kb. így "kioktatják" hogy legyél nyitottabb, ne egyszavas válaszokat írj. Ha nem is annak szánod, de ez cseszegetés sokak szemében.

Találkozni sem akar rögtön az elején mindenki. Bár szerintem is az a legjobb, legalább élőben kiderül minden.

Sokan eleve nem ismerkedni mennek fel, csak unatkoznak és elbeszélgetnek mindenkivel.

Szóval ne éld bele magad nagyon, ha valakivel elkezdesz beszélgetni.

Azért legyél nyitott a való életben is, iskola, munkahely jó lehetőség társaságot szerezni és ismerkedni.

2019. aug. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%
Pedig, ha élőben nem akarsz lányokhoz menni, az már rég rossz. Én elhiszem, hogy vannak rossz tapasztalataid, de máshogy nem megy. Társkeresőn tényleg ki kell fogni egy olyan személyt, aki nem csak szexpartnert, főleg a korunkban 18-19,bár én sohasem használtam ilyet, mert én valamiért nem szeretek digitálisan "csajozni", annál inkább személyesen, odamegyek hozzá leszólítom, ha érdeklem párbeszéd alakul ki, ha nem érdeklem, a testbeszéd, gesztusaiból úgyis leszűröd, majd elköszönsz tőle, és továbbállsz
2019. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Hiába vagyok 18, ha bele őrülök a magányba.. Igy én nem hiszem hogy meg akarnám élni a következő születésnapomat, szenvedek.. Amugy se 20 évesen akarok majd valami 20 éves lányt, akin már 3 fiu átment, egyet akarok és mellette ki is tartani.. Az egy szavas válaszokat a lány irta, pont én mondtam neki hogy legyen csak önmaga, mert azt akarom megismerni aki ő leg belül, és az egy szavas válaszai nagyon nem segítettek.. Suliba nem járok, melóm még nincs valószínű nem is lesz még egy ideig, sehova nem megyek, sok ember között már nem érzem jól magam.. Előbb kéne mellém valaki, aki támogat és szeret, tudom hogy ott van, aztán hozzá szoknék talán hgy milyen az ha van velem valaki..
2019. aug. 30. 09:15
 8/38 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj sajnálom, de te nagyon szorongsz, és hiába próbál bárki neked segíteni, te csak a saját fejed után mész, először a hozzáállásodon kell változtatni, senki nem akar magának needy csávót. Elhiszem, hogy nem jó neked egyedül, de amilyen görcsösen próbálkozol lehet úgy ijeszted meg a hölgyeket,mivel mondhatsz nekem bármit, hogy te írtad hogy legyen önmaga, de ezt nem írni kell a lánynak, hanem éreznie kell melletted. És ezt ne támadásnak vedd, hanem észhwz szeretnélek téríteni.
2019. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Először is, nem akarok változni, ez vagyok én, így szeressen valaki, ne valaki kamu énem miatt. Másodszor pedig én tegnap este mondtam hogy legyen önmaga ha velem beszél, mert ő is introvertált fajta volt elvileg mint én, ma csak megemlítettem hogy nem értem miért csak egy szavas választ ír.. De mindegy, igazából úgy se lesz aki elfogad, ez van, az utolsókat rugom legalább közbe van aki röhög a döglődésemen.. Én igy nem élek tovább, ennek tényleg semmi értelme, mindenki csak hátba szúrja a másikat akár merre nézek, én meg aki segítek annak is aki nem érdemelné meg szart se kapok vissza ettől a féreg élettől, ha mások állítása igaz és van isten, akkor ott rohadjon meg az a gonosz szemét ahol van..
2019. aug. 30. 09:33
 10/38 anonim ***** válasza:
88%

Amiket írsz, azok alapján én is menekülnék előled.


Először magadat tedd rendbe. Amíg lelkileg ennyire mélyen vagy, inkább ne ismerkedj. Nem várhatod el másoktól, hogy ők oldják meg a problémáidat.


18/L

2019. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!