Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk lányok, milyen érzés,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok, milyen érzés, miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Hy, miért szerettek szórakozni az emberekkel? Ettől az oldaltól függetlenül fiúk adják ki magukat lánynak, és a lányok is szórakoznak.. Rávettem magam egy társkeresőre, mert normálisnak tűnő emberek is voltak, tegnap valaki volt akivel végre lehetett 2 értelmes mondatot váltani, leve furcsának tűnt, ahogy rákérdeztem miért 1 szavas válaszokat ír folyton, letiltott... Ha sok is a perverz féreg, mire jó hogy olyan lelkét is tovább alázzátok aki már eleve a nullán van? Kezdem unni, én csak egy elfogadó lányt keresek 2 éve, akit meg tudnék ölelni mellettem lenne amikor kell, és pesttől nem 2ezer kilóméterre van, de folyton csak kamu emberek, szivatások, tiltások... Napok óta remeg a szeme az idegességtől, akár mennyire azt tanácsolja pár még értelmes ember hogy legyek nyitott, próbálok, végre próbálok nyitott lenni, de ebből is csak a csalódás van.. élőbe meg oda se mernék menni senkihez szóval ezt fel se hozzátok.. Szóval hallgatlak titeket, mire jó ha szórakoztok mindenkivel és lelkileg a halálba kergetitek?

18f



2019. aug. 30. 08:50
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Miért ne? Ha valakit szeret, alap hogy segítek neki, az meg hogy valaki megszeressen (igen, nekem azzal lehetne csak segíteni) nem lenne olyan nagy feladat, én egyáltalán nem menekülnék ha lenne hozzám hasonló lány, inkább segítenék neki.. De mindegy hagyjuk is a témát, ilyen mai selejt úgy sem kell senkinek...
2019. aug. 30. 09:40
 12/38 anonim ***** válasza:
84%

Az elején nem szeret. Ez egy hosszú folyamat eredménye. Egy olyantól, akivel csak ismerkedsz, nem várhatod el.


Amúgy ha nem érdekel a téma, akkor ugye nem is kérdezel többet? Az előző kérdésedre is kaptál bőven válaszokat.


18/L

2019. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
73%

Sajnálom, hogy így gondolod, de benned lesz a hiba, és nem másban, és elhiszem, hogy ezzel most úgy hiszed nem segítek, de a valóság teljesen más, ha komolyan ilyen gondolataid vannak, akkor légyszíves keress fel szakembert, én annak készülök, de még csak idén kezdem tanulmányaimat, szóval én csak annyit mondanék, hogy szívesen találkoznék veled szemtől szemben és adnék egy atyai pofont, hogy ébresztő az élet nem könnyű, de a te helyzeted nem kilátástalan. Ha fel akarod adni az rég rossz, vegyél egy mély levegőt keress valamit amit szeretsz csinálni pl.:sport.

A munkahely kereséshez való hozzáállásod is hibás, mert így meg aztán főleg elzárkózol mindenki elől, nem csak a "rossz" emberek, de a jók elől is

2019. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Ha ennyire nem érdekel, akkor miért olvasod amúgy? Gondolom most te is nagynak érzed magad amiért tudsz mások nyomorán nevetni. Érdekel a téma, de nem ilyen lenéző emberek válaszát vártam, mint akikről szó van. Tedd meg hogy többet nem szólsz hozzá, vagy ha a halálomat várod nyugodtan leírhatod te is egy kedves privát üzenetbe ahogy a többiek szokták, legalább láthatod majd.
2019. aug. 30. 09:46
 15/38 anonim ***** válasza:
84%

Jézusom, miért kívánnám a halálodat?


Menj el egy pszichológushoz, mert segítség kell neked a saját érdekedben. Ilyen fiatalon nem lenne szabad, hogy így vélekedsz mindenről.


18/L

2019. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
13-as évek óta, sőt egész életembe egyedül vagyok, nem áll mellettem senki, mindenkitől csak ezt a szart kapom amit itt is. Nem akarok változni, ez vagyok én, de ha így senki se szeret, márpedig nem leszek az a macsó fajta srác aki a lányoknak kell, akkor mégis hogy várhatod el hogy tűrjem ezt tovább? Tudod milyen egész nap úgy reménykedni minden egyes beszélgetés kezdésnél hogy az a vége hogy csalódás? Ha tudnék, sírnék egész nap.. De ezt igy én így már nem fogom sokáig csinálni, a kérdéseket félig reményből írom ki, de az is közre játszik hogy a közbe kapott válaszok és privátok segítenek erőt gyűjteni az öngyilkossághoz. Ez van, eddig én segítettem másokon, most én használom ki a helyzetet.. Tudom, hülyén hangzik, de ez van.. Hiába mondja 1-2 ember élőbe is hogy milyen jófej humoros stb vagyok, ha közbe próbálkozok és akkor se érek el semmit.. Ebbe én már egyszerűen bele untam, hiányozni pedig nem hiányoznék senkinek.
2019. aug. 30. 09:50
 17/38 A kérdező kommentje:

15-ös mert privátba is mindenki azt kivánja :)

nyugodtan lehet tovább sértegetni, de nem fogok rajzolgatni menni pszichológushoz, eddig sem segitett semmit, és nézd csak, barátnőt se szerzett nekem a pszichológus. Semmi értelme. Az én életem nem az lenne hogy reménykedve pozitívan várom a semmit. Egyszerűen akarok magam mellé valakit, de mindenki olyan szinten csak bánt hogy kezdek bele őrülni, ez van sajnos...

2019. aug. 30. 09:54
 18/38 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem írtam, hogy nem érdekel, mert én az egyetem után ilyen munkát szeretnék találni, de ahhoz közös nevező kell, nem pedig elzárkózás. Már a középiskolai gólyatáborokban több gyerek beilleszkedését segítettem elő, de ilyen esettel én nem találkoztam. Én soha nem nevettem senkin, lehetett kövér, alacsony, vagy akár más szexuális beállítottságú. Próbálok segíteni, ha te is komolyan gondolod az egészet. De, ha tényleg úgy gondolod, akkor mindig a "megbízó" szava számít, és távozom a felületről. Továbbra is kitartást kívánok neked.
2019. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
76%

Aki ilyet kíván az elég beteg ember.


Nem rajzolgatni mennél, hanem segítene feltárni a problémáid okát és megoldást találni rájuk.


18/L

2019. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, de nem tudsz segiteni, naponta próbálnak "megváltoztatni", de én barátnőn kivűl nem vágyok másra, változni pedig nem fogok, nem fogok könyörögni a szeretetért.. :(


18l te aranyos vagy, van sok ilyen ember, de nem baj, legalább erőt adnak. igaza volt annak aki azt mondta rég fel kellett volna kötnöm magam, én tényleg nem vagyok ide való..


Aki tényleg csak segíteni akar <3 annak bocs ha húzom az idejét. nyugodtan menjetek tovább... inkább a trollok és a szokásos "öngyi" privátokat várom csak..

2019. aug. 30. 10:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!