Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért szoktatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért szoktatok szórakozni ismerkedés közbe?

Figyelt kérdés

Szóval Lányok, ha ismerkedés közbe valakivel jól kijöttök, kedvelitek, rengeteget beszéltek, miért tiltjátok le utána az illetőt? Ha minden stimmel, a beszélgetés kb elvan, a srác foglalkozik veletek, ismerkedésnél miért szórakozik mindenki a végén egy tiltással? KB az egész éjjelemet újból azzal töltöttem hogy megvígasztaljak valakit, szarul volt mint én mert ő is magányos, és ivott. Én próbáltam lebeszélni, mellette lenni támogatni, vele is kedvesen támogatóan beszéltem, erre reggel megint megkaptam a tiltást... Külső alapján ennyire látszik hogy egy élettelen senki vagyok? Tényleg nem értem mire jó ez hogy az ember lelkét tovább töri mindenki, én ezt az "adj jót, jót kapsz" dolgot sose tapasztaltam, hiába próbálok jót is adni, én soha nem kapok belőle SEMMIT...


A múltkori hasonló kérdést is én írtam ki, de az úgy a magát lánynak kiadó, bunkózó embereknek szólt. 18f



2019. aug. 31. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam letiltani senkit, de javaslom máshol keress barátnőt
2019. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Aabbgfggfgf ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy a lány máshogy érezte magát, mint te. Nincs ezen mit felfújni, szimplán nem akar beszélni veled, van még bőven más lány. Érdekes, engem még soha nem tiltottak valami oknál fogva....
2019. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem tudok máshol.. Élőbe nem tudok oda menni senkihez ismeretlenül, a neten próbálok megismerni valakit, most keltem fel amiért valaki kellett tartani a lelket egész éjjel, erre mostanra le vagyok tiltva.. Nekem annyira nincs már kedvem élni hogy azt elmondani nem tudom..
2019. aug. 31. 15:22
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es hát ez az.. A mai esetbe az volt a ráadás hogy ivott egész éjjel.. Jól beszélgettünk, aranyos volt. Reggelre tiltott... Nem tudom miért én születtem ekkora nyomoréknak, egyetlen dolgot akarok az életbe, de még ez sem jön össze..
2019. aug. 31. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mégse volt minden jó, de az biztos, hogy nem akart tőled többet.


Ezért kell élőben ismerkedni, közösségeken belül.

2019. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hallod, ezt ne egy visszahúzódó introvertált f*.nak mond már.. Nem megy élőbe, ezt miért nem tudja felfogni senki? Egyébként pont ezért hívtam meg mára ha van kedve találkozhatunk és benne volt ő is. De idegenbe nem tudnék oda menni senkihez.. De úgy tűnik nekem ezt az egész élet dolgot hagynom kéne, egyszerűen nem nekem való, ebbe már semmi jó, élvezhető nincs nekem..
2019. aug. 31. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha magadat nem szereted, akkor más miért tenné?


Jársz suliba, vagy van bármilyen hely, ahol egy közösség tagja vagy?

2019. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem járok sehova max boltba...

A szeretet nem attól függ ki mennyire fogadja el magát! Én szivesenn foglalkoznék olyan lánnyal akinek hasonló problémái vannak, nekem semmi bajom nem lenne ezzel. A tegnapi esetbe magam elfogadásáról nem volt sok szó, inkább arról hogy a lány magányos stb, de hát én hiába próbálok segiteni akárkinek, amit én csinálok az nem ér semmit ezek szerint..

2019. aug. 31. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!