Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ismerősöket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerősöket barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
22 éves leszek a jövő hónapban. Az a bajom, hogy hiába járkálok fel barátokkal városba, rendezvényekre vagy akárhova a csajoknál abszolút nincs szerencsém. Vékony magas alkatú fiú vagyok de egyszerűen semmi. Még azt se mondhatom el, hogy a lányok barát zónába raknának, mert még az sincs akire ráírjak, vagy beszélgessek. Próbáltam már random lányoknál, bejelöltem, visszajelölt, ráírtam, de már válasz nem érkezett. Idegesít és elkeserít egyben hogy nem tudok ismerkedni vagy beszélgetni se akár bejövős lányokkal.Hogyan lehet, és hol? Egy Alföldi városban lakom, nem megyeszékhely de egy átlag város.
2019. aug. 31. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet ám sok oka ennek, például hogy akkor kényelmetlen nekik vagy van barátjuk és még sorolhatnánk. Vagy szimplán ugye nem jössz be nekik, de más közegeket is meglehet próbálni, ahol hasonló személyiségű lányok vannak.


Amúgy a munkahelyeden nem tudsz nyitni mások felé? A barátaidnak nincsenek lány ismerőseik? Kérdezd meg őket, hogy van-e valaki aki szingli és jófej, akivel akár egy randit segítenek összehozni. Vagy csak meghívják a társaságba és együtt mászkáltok egyet, közben ismerkedtek.


Barátkozz és ismerkedj új emberekkel (fiúkkal is), nekik is lesznek ismerőseik és megismerhetsz általuk lányokat is. Új társaságokba is bekerülhetsz és új dolgokat csinálhatsz.


Mivel párt szeretnél találni, mehetsz randis estekre is, kifejezetten olyanokkal fogsz találkozni, akik ismerkednének. Mondtad hogy sok mindent próbáltál, ezek további opciók.

2019. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!