Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindenki csak szexelni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki csak szexelni akar és nem normális kapcsolatot?

Figyelt kérdés

19 éves hímnemű egyed vagyok, lassan 20, így nem hiszem hogy az lenne hogy "Most lettek tinik el akarják veszíteni a szüzességük", és tegyük hozzá hogy biszexuális vagyok, tehát nemekre sem lehet ezt nagyon visszavezetni, bár amúgy sem állnék ki amelett hogy "Hát minden lány r**nc"...


Alapjáraton nem vagyok valami sikeres az ismerkedés terén, de sokszor az a kevés ember aki akart volna valamit azért lett általam vissza utasítva mert csak szexelni akart volna, én nem vagyok csak úgy képes lefeküdni akárkivel, ha fiú ha lány...Nekem szerelmesnek kell lennem ehhez én úgy érzem.



2019. aug. 31. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Mert a szex jobb mint egy kapcsolat
2019. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a mennyiség a fontos,nem a minőség..sokak szerint.
2019. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetet :') Valahogy mindenki csak addig akar ismerkedni velem amíg ki nem derül, hogy nem áll szándékomban senkivel szexelni.

Egyébként gyakori érvek a "jajj hát sokat csalódtam párkapcsolatokban", "nem éri meg egy barát/nő a belefektetett energiát" "minden pasi/csaj egy hűtlen disznó/ku*va én nem jövök össze ilyenekkel" "senki nem elég jó hozzám" "a nők/férfiak csak szexre jók" "találtam egy aranyos fiút/lányt de nem 100%-ig tökéletes szóval ahelyett hogy elfogadnám a hibáit kidobom, úristen soha nem lesz rendes kapcsolatom" Egyszóval soha senki nem elégedett kapcsolatban, de dugni azért még akarnak mert "természetes szükséglet" szóval...szexkapcsolat. Illetve még kifelejtettem azt, aki a párját státuszszimbólumként használja, szóval az együtt töltött idő kimerül a szexelésben és a magamutogatásban.

2019. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen egy jópárat hallottam ezek közűl én is...

Én amúgy nem értem az ilyet, én is sokat csalódtam, sőt eddig csak csalódtam, csak kihasználtak, csak megaláztak, csak összetörtek de mégsem mondok ilyeneket...

2019. aug. 31. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek,nevetséges a mai fiatalok felfogása.Én már konkrétan nem merek fiúkhoz közeledni,mert rögtön úgy gondolják,hogy benne vagyok egy éjszakában. Szomorú,hogy már nem is lehet ismerkedni mielőtt odaadnád magad. Néha olyan pusztító érzés,mintha nem lennék elég jó nekik csak egy kalandra. Szóval nem vagy egyedül ezzel. 19/L
2019. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4: sokkal egyszerűbb kivetíteni az utálatot és általánosítani, mint továbblépni és sokkal egyszerűbb feladni és utálkozni, mint újrapróbálni.
2019. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy neked a "kaland" műfaja nem jön be, még nem kell lenézni, és azt, aki ebben érzi jól magát, egyből leringyózni meg lebüdöspasizni. Az, hogy két idegen egy pár órára örömöt tud adni egymásnak, nagy dolog - mások egy élethosszig tartó házasság alatt sem adnak annyit, mint egyesek egy kellemes éjszaka alatt. A szex ugyanis nem fogyóeszköz, hanem örömforrás.

Logikus ugyebár, hogy két visszahúzódó ember nehezen fog egymásra találni, ellenben a rámenősebbek azok, akik kevesebb biztatással is ismerkednek. Nekik nyugodtan lehet mondani, hogy "lassú vagy" és több időre van szükséged. Ebből az is következik viszont, hogy ha neked visszahúzódobb/tartózkodóbb társra van szükséged, akkor kénytelen leszel ilyen emberek felé nyitni és erőt venni magadon - ugyanis a visszahúzódó a rámenőssel ellentétben csak nagyon sok biztatás mellett fog közeledni hozzád.

2019. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
25%

Jajj te szegény! Brühühü fiú létedre is mindenki csak szexelni akar veled. Addig örülj amíg akarnak. Sokan szeretnének a cipődben járni.


Amúgy nagyon egyszerű a magyarázat: rossz helyen ismerkedsz. Sokan vannak akik érett párkapcsolatot keresnek, csak a jó célcsoportot kell megtalálni.

2019. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!