Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit gondoltok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az alacsony srácokról?

Figyelt kérdés
165 körül vagyok kb. A legtöbb lány a magas srácokat igényli, én meg itt vagyok ilyen kis törpén :c Sok lány mondta már hogy helyes vagyok meg hasonlók, de valószínűleg csak kedvesek akartak lenni :/ 16/f

2019. szept. 1. 02:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Haver, én itt vagyok 18 évesen 80 kilóval szaros 171 magasan.. Akkor én mit mondjak? Igazából belső érdekel engem csak egy lányba, de mivel élőbe nem tudok ismerkedni neten pedig a miatt is elítélnek mert nem vagyok olyan macsó meg féltékeny fajta vagyok, így én is ki vagyok lőve, a magasság nekem se stimmel.. De ha csoda történik velünk, találunk olyan lányt magunknak aki majd azért szeret minket akik MI vagyunk.. Talán..
2019. szept. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Szia én 167-168 cm vagyok és 2-3 éve 1 centit sem nőttem de igazából nekem mindegy ha egy fiú kb velem egymagas vagy nagyobb de ha valaki kb 20 centivel lenne kisebb nálam az már úgy nem jönne be de amúgy szerintem még nőni fogsz a jövőben és amúgy is nem annyira tragikus a magasságot hogy ne tudj egy normális cuki barátnőt szerezni.

15/L

2019. szept. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
1-es vagyok, nesze itt van egyből egy cuki lány, mit akarsz? Hát rám sem írnak elfogadóbb lányok, dont worry.. még van időd, én 18 évesen érzem már nagyon nagyon rosszul magam egyedül.. Pont abba a korba vagy ahol szerintem már majd lesz valaki.. Én nem vagyok olyan átlagos jo srác mint te, hajrá
2019. szept. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még :D
2019. szept. 1. 08:26
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Hozzám képest már magas vagy. :') Nálam pont ez a kb 5 centi plusz a lélektani határ; amikor már összejönnék az illetővel, ha egyébként is szimpatikus lenne.


19/L, 160 cm.

2019. szept. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszi a válaszod! :D
2019. szept. 1. 08:34
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Semmit nem gondolok. Ez egy veleszületett dolog, amitől még lehet egy fantasztikus ember.


Amíg a mérete miatt nem alakulnak ki komplexusai, hanem figyelmenkívül hagyja, addig nincs baj.


A viccet érteni kell. Van egy veled egymagas haverom, akit Frodónak hívunk, de nem sértődik meg ezen, hanem velünk nevet. Engem a magasságom miatt pont Szilszakállnak becéz.


A lényeg, hogy ez ne vegyen el az önbizalmadból, ez legyen a legrosszabb tulajdonságod, mert ha így van, akkor sikeres leszel. ;)


18/L, 176 cm

2019. szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

155cm vagyok. Nem mondom, hogy nem tetszenek a magas pasik, de egy alacsonyabb part sokkal jobban el tudnek kepzelni magamnak. Szerintem ugy jobb olelkezni is:DD

Egyebkent sok ismerosom van, aki akkora, mint en vagy meg alacsonyabb is.(pl 145cm) Szoval nyugi, nincs veszve semmi:D

2019. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
1-es vagyok, hát elég szar olvasni hogy belül is egy trash vagyok, és még a 16-17 éves lányok is magasabbak mint én 18 éves srác létemre 171-el... Hát jól kifogtuk, alacsony senkik vagyunk, és a legrosszabb időbe születtünk be, ahol csak a külső számít és elítélnek mindenkit mindenért, a 14 éves lányok már seggel pózolnak.. Ennek igy sok értelme lesz tovább csinálni..
2019. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Nekem személy szerint a magas srácok jönnek be, mert én is magas vagyok.

Viszont van egy lány ismerősöm akinek az alacsony fiúk jönnek be.

2019. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!