Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az internetes társkeresők nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkeresők nem működnek, vagy csak én csinálok rosszul valamit?

Figyelt kérdés
Nem, ez nem egy önsajnáltatós poszt, nem nem okolok mást/másokat a sikertelenség miatt. Interneten próbálkozom(tinder) tény hogy nem vagyok egy Brad Pitt, de azért nem is a Notre dame toronyőre. Máshol kellene próbálkoznom vagy türelmesebbnek kellene lennem? Tippeket, ötleteket, véleményeket várnék. Elöre is köszi :)

2019. szept. 6. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a tinder eléggé be szokott válni, szerintem azzal nincsen semmi gond. Pesten mondjuk a lányok lehet szívesebben húznak jobbra külföldieket, de ott is tök normális lányokkal lehet ismerkedni..
2019. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos Kérdező, orbitális férfitöbblet van, társkeresőn meg főleg. Ott kell csak igazán villantani a külsőt vagy a jó egzisztenciát, máskülönben, ha van nálad jobb, őt fogják választani.

A társkereső amúgyis vacak, erőltetett húspiac az egész.

2019. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!