Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megnyerő külsőre tippek? 20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnyerő külsőre tippek? 20 évesen 15nek mondanak a lányok próbálkoztam tinderrel is de nem igazán van sikerem.

Figyelt kérdés
Zavar hogy nincs barátnőm de az főképp hogy még egy randira se jutok el mert az kapom hogy milyen cuki vagyok meg kedves és sok friendzone mit kéne máshogy tennem?

2019. szept. 6. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a tinderen nem is lesz sikered. Tudom tudom most kapom majd az oltásokat,hogy "ott találtam meg életem szerelmét" .Igen én is tudom vannak kivételes esetek . De szerintem inkább próbálkozz élőbe./L
2019. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz privátban esetleg képet küldeni?
2019. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Hidd el találni fogsz olyan lányt akinek igen is tetszik ez hogy 20 évesen fiatalabbnak nézel ki.Van olyan aki ezt keresi ez jön be neki.De a külsőnél fontosabb a belső mert lehet egy pasi kigyúrt nagyon szexi álom pasi ha egy bunkó nem megfelelő a viselkedése stb.Tinder szerintem nem annyira jó az élőben ismerkedés jobb persze ez nem mindig lehetséges.A friendzonet úgy tudod kikerülni ha az elején letisztázod hogy te nem barátot keresel hanem kapcsolatot.A lényeg hogy a jóra várni kell még ha nehéz is.Sok sikert.😊
2019. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!