Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Ribizliszeműemberke nevű felhasználó kérdése:

Honnan tudtátok hogy ő az igazi?

Most azokhoz tenném fel a kérdést akiknek van fiújuk/barátnőjük hogy honnan tudtátok hogy vele randiztok meg ilyenek én érzek pár dolgot lányok iránt de nem tudom hogy fölösleges lenne e

15/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: társkeresés, szerelem

szept. 6. 21:40  Privát üzenet  

A válasz

Én például onnan, Kérdező, hogy már 19 év telt el, és még mindig hiányzik, még mindig csak ő kell.

34/F

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 6. 21:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány évesen, és hogyan ismertétek meg életetek párját? Miből tudtátok, hogy Ő az igazi?
Más is volt ehhez hasonló helyzetben? Túl tudtatok lépni, hogy édesanyátok nem igazi Anya?
Mitől tudtátok, hogy a párotok az Igazi?
Hogy választottatok nevet a babának és honnan tudtátok, hogy az lesz az igazi? Hisztek abban, hogy a baba "megsúgja", csak figyelni kell? (bővebben lent)
Mikor ti lovat vettetek, honnan tudtátok, hogy az a ló az igazi és az kell nektek?
Tudtátok hogy Hoffmann Rózsa igazi neve Bajnai Rózsa?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!