Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek az mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek az mennyire rossz pont ha egy fiú sovány, de melette helyes? (180-82cm)

Figyelt kérdés

Hát úgy igazából minimálisan vagyok sovány, vádlim vékony aránylag, Combom izmos mivel verseny kerékpároztam 3 évet. Jellemem szerint flegma de törödő, iróniában dusított, vicces mások szerint stb. Volt pár barátnőm de nem voltak a legjobb kapcsolatok.

Ha eddig elolvastad már a véleményed le is írhatod. Köcce<3



2019. szept. 8. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semennyire...? :D Miért lenne az?
2019. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Márkaptam párszor világi oltásként h sovány vagyok lol xd
2019. szept. 8. 22:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy?
2019. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
58-60
2019. szept. 8. 23:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez a tökéletes. Gondolom rajtam kívűl még vannak hasonló ízlésű lányok:)

Előző barátom 192/65 volt, imádtam minden porcikáját...

19L

2019. szept. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem vagy vészes, azt hittem először nagyon sovány vagy, de akkor nem :D ez teljesen jó így, nekem bejönnél. Meg a versenykerékpározás is nagyon menő szerintem, én pl mindig nézem a nagyobb versenyeket :D
2019. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a vékony fiúk tetszenek.
2019. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig ekkora magassághoz ez nagyon sovány:D

Nem beszólni akarok, de ez nem egészséges

18f 180/85

2019. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad az alkatod egyáltalán nem gáz,pláne ha mellette helyes is vagy, de lehet vissza kéne venni az egóból és a felgmázásból, mert az ijeszti el a csajokat :D 19/L
2019. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8asnak... épp hogy ha valaki soványabb sokkal szívósabb mintha lenne rajta felesleg (háj). Mivel sportolt is a kérdező ez volt a legbutább hozzászólásod ide.

a kérdéshez meg annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy mostanában a lányoknak a szálkásabb fiúk jönnek be de ez nem azt jelenti,hogy mindenkinek, hanem "általába véve".

2019. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!