Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek hol tudnek panszexkent baratnot talalni?

L

Előre is koszi

Keress kérdéseket hasonló témákban: leszbikus, LGBT

szept. 11. 18:12  Privát üzenet  

A válaszok
October15 nevű felhasználó válasza:

Nem vagyok otthon a témában de a pánszexualitásnak nem pont az a lényege, hogy nem azon múlik, hogy barátnő vagy barát? :D Ez így inkább biszex.

Tiniként gondolom a bárok kilőve, a társkeresők is bár az még talán játszik ha nem kellemetlenül sok évvel vagy 18 alatt.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 11. 19:24 Privát üzenet
Nem igazán kedves 1-es válaszoló:D A pánszexuálisok a lélekbe szeretnek bele :)és nem egészen olyanok mint a biszexek,mert azoknak igen is számít hogy hogy srác vagy lány az illető :D és sokan el is könyvelik őket hogy bárkire képesek rámozdulni pedig nem igy van .

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 12. 07:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves #1 lehet mtf is termeszetesen, csak nekem ok ugyanugy lanynak szamitanak termeszetesen :))

# 3/3Időpont szept. 12. 17:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csinaljak, ha en csak egy baratnot szeretnek, aki szeret es akit szerethetek, de nem kellek senkinek, mert ronda vagyok?
16 eves vagyok izmos jo fej srac miert nem talalok baratnot?
Ha ronda vagyok, akkor hogyan szerezhetnek baratnot?
Miert van az hogy sehogy se talalok magamnak baratnot? 16f
Hogy szerezhetnék baratnot, ha minden szabadidőmet otthon töltöm?
Szerintetek van esely arra, hogy vallasos baratnot talaljak?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!