Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Siófokon vannak normális lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Siófokon vannak normális lányok?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyanokkal találkoztam akik tele vannak sminkkel, úgy járnak mint a prostituáltak és egyfolytában elutasítóak, csak a gazdag, menő vagy beképzelt fiúkra buknak. 2 kérdésem lenne:

1. Ezt szerintem tudjátok (Siófokon vannak normális lányok ?)

2. Ez csak Siófokon, vagy máshol is így van ?


[ Bocsánat ha valamit elírtam, válaszokat előre is köszönöm. :) ]



2019. szept. 14. 15:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kor: 17/F
2019. szept. 14. 15:13
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Mindenhol vannak.
2019. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nincsenek. Miután megtudták hogy ott laksz, pont Siófokról elmenekült az összes, bocsi...
2019. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D
2019. szept. 14. 15:51
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Próbálj neten találni siófoki lányokat. Ott lesznek majd normálisak.

16/L

2019. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Mindenhol vannak normális lányok a világban, kivéve Siófokot, oda tilos normális lányoknak belépni
2019. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Most arra vársz hogyha beskatulyázod a Siofoki lányokat akkor azért is ir neked pár lány onnan hogy pl. ő normális és igy akarsz ismerkedni akkor inkább ird ki kerek perec hogy mit akarsz.
2019. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egy normális lányt ? Lehet hogy nem tudod de Siófokon szinte nagyon kevés normális lány van, az összes (tisztelet a kivételnek) vagy a beképzelteket vagy a pénzeseket bírja ,vagy is is.

Azért kérdezem hátha van egy két normális lány (aki Siófoki). Vagy azt hogy máshol is így van-e mert nem szoktam nagyon elmenni Siófokról vagy a környékéről (ritkán Balaton körül). Nem kötekedés akart lenni hogy most: "mindegyik egy szajha nyalják a pénzt" én ilyenre nem gondoltam és nem is fogok. Én csak kérdeztem de ha sértőt írtam (lányoknak, neked vagy bárkinek az égvilágon) akkor bocs. :/

2019. szept. 14. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Sehol sincsenek, nemcsak Siófokon. A lányok pénzre és kinézetre mennek. Gucci öv, iphone, kockahas és jól belőtt frizura.
2019. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tini korban még nem láttam olyan lányt akit csak a pénz érdekelte volna egy nagyon egyszerű indok miatt: NINCS saját keresetünk (diákmunkát leszámítva de azt hagyjuk).

És nem hiszem hogy az jön be nekik aki beképzelt. Nem. Viszont aki beképzelt annak általában van önbizalma és sokkal inkább ez lehet a kulcs. Önbizalmat sokféleképpen lehet növelni az egyik ilyen az edzés. Sok szerencsét

Jah egyébként környékbeli vagyok és egy csomó normális lányt ismerek(nem Siófokiakat)

2019. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!