Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan lányok még akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok még akik 'normális' kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés

A kérdés elég nyominak tűnik,másrészt tudom rá a választ,hogy a nagy számok törvénye miatt létezik mindenféle női változat.A helyzet az,hogy nekem van problémám inkább a dologgal.18 és fél éves vagyok,és még nem volt párkapcsolatom senkivel.Megjegyzem,hogy nem ez minden életcélom,rengeteg dolgom van ennyi idősen a csajozáson kívül illetve nem is nagyon szoktam nőknél próbálkozni.Eddigi életem során 3-4 lánynál eddig csupán.A lényeg annyi,hogy úgy érzem sikertelen vagyok a körükben.A személyiségem nem vonzó talán annyira,mármint én így látom a helyzetet.Alapvetően nem vagyok egy papucs típusú férfi,sőt volt egy két balhém az elmúlt években a szókimondó személyem miatt.Tudok nagyon bunkó lenni,persze tényleg csak azokkal akik velem is azok voltak.Akik nem érdemlik meg azokkal normális vagyok. Extrovert személyiség vagyok,szeretek sokat kommunikálni,bájcseverészni. Közvetlen vagyok mindenkivel amennyire csak lehet. Humorom szerintem van,hisz megszoktam nevettetni a női ismerőseimet néha.Sokan mondták már,hogy jóképű vagyok,meg jók a testi adottságaim.Magas (190 cm) és közepes mértékben vagyok izmos.Nem tudom,hogy akkor miért nem érdeklődnek irántam a velem egykorú lányok,ha tényleg bizonyos vélemények alapján ezek a paramétereim.Az tény,hogy nem szoktam próbálkozni senkinél.Lehet ez a probléma gyökere?A múltamban vannak negatívabb dolgok,nem tudom,hogy azok befolyásoló tényezők lehetnek-e.


Igazából lányoknál meg nem érzem azt,hogy ők akarnának rendes kapcsolatot.Nem tudnám sokukkal elképzelni magam

a stílusuk miatt,hiába jönnek be külsőre mondjuk.Én egy kapcsolattól amit elvárnék az az,hogy legyen a felek között tisztelet,őszinteség egymás felé. Álljanak ki egymásért a bajban,segítség egymást a nehezebb időszakokban.Egyformán érdeklődjön a két fél a másik iránt,és végezetül a kellő mértékű szeretet adják meg egymásnak.Hiszen kitől várja el ezt az ember,ha nem a párjától?Persze,nem kell nyálasnak lenni,de ez módjával legyen meg.


Van olyan lány aki még ilyen párkapcsolatra vágyik?(

Igazából ja,csak többségük kapcsolatban van

már)Lányok,elhiszitek,hogy bizonyos férfiakt még ezek az értékrendek vezérelnek?A legfontosabb kérdés meg az,hogy mi lehet a baj velem?18/F bár már írtam.



2019. szept. 19. 00:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos egyre kevesebb, Kérdező. Én is ezt tapasztalom, mint te: a mai lányok döntő többsége alkalmatlan normális párkapcsolatra. Vagy felszínesek, vagy anyagiasak, vagy mind a kettő egyszerre.
2019. szept. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Jelen.


18/L

2019. szept. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Én normális kapcsolatra vágyom, dehát nem érdeklem a fiúkat :( és lehet mondani, hogy fiatal vagyok még hozzá stb.de nem ez a gond.
2019. szept. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%

Én pont ilyen kapcsolatra vágyom. Viszont jelenleg tényleg kapcsolatban vagyok, csupán két hete. Ez a kapcsolat egyáltalán nem olyan mint én szeretném. Nagyon egyoldalúvá vált, a másik fél alig érdeklődik. Minden normális lány egy olyan kapcsolatra vágyik amit írtál. A személyiséged, még nem tudom bejönne-e azt mondják nekem kicsit furább izlésem van a mostani párom alapján. De alapvetően szimpi vagy, nincs veled gond. Csak neked kellene kezdeményezni.

16/L

2019. szept. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Én normális kapcsolatra vágyok,de a én a fiúknál nem vagyok népszerű.
2019. szept. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

A leírásod alapján nincsen benned hiba, de lehet hogy van olyan tulajdonságod, amit nem látsz. Kérdezd meg egy közeli barátodat, akiben megbízol. Volt egy hasonló osztálytársam, helyes volt, nyílt, őszinte, és barátságos, de higiéniai dolgokban nem volt a toppon, amitől elég visszataszító lett. Senki nem merte megmondani neki, és ő sem értette, miért nincsen barátnője.

Egyébként semmi baj nincs azzal, hogy ilyen korban még nem volt párkapcsolatod.

2019. szept. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%

Ritka, de van.. Mondjuk én neten próbálkozok de eddig úgy tűnik mind bukta.. Egyik megígérte hogy kitart mellettem és elfogad, nem igy lett. Hazug. A második barátnőm, aki nem tudom hogy még barátnőnek számít-e, róla nem tudok semmit egy ideje... igaz hogy csak neten próbálkozok és nem a tipikus trendi bulizós lányokat keresem hanem a visszafogottabbakat, de eddigi tapasztalatok alapján a lányok se akarnak komoly kapcsolatot.. Azért igy mondom mert tudjuk hogy a fiuk kb mind dugni akarnak csak, én csak akartam valakit aki mindig vár rám ha nem vagyok ott akinek hiányzok ha nem vagyok ott és szeret hűségbe, de azt hiszem nincs olyan lány aki elfogadó lenne vagy ne lenne meg benne az egyik hiba, vagy pénze megy vagy külsőre, vagy nem elfogadó, vagy egyáltalán nem akar mást a dugáson kívűl.. Biztos van normális lány is, de őket már felszedte valaki aki meglátta bennük az igazi értéket, vagy ők pont nem akarnak kapcsolatot, el vannak bújva stb.. Mondjuk nem mint ha én kitenném a lábam itthonról, nincs is kivel, de a lényeg érthető, remélem. Ez az én véleményem...

18f

2019. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Ezt szinte én is írhattam volna. 18/L
2019. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
75%
Sajnos eddig mindig úgy jártam, hogy aki nagyon tetszett par tali utan lerazott.Aki nem tetszett ramkattant. Szintén neten ismerkedek. Volt akinel a baratok beszeltek le rólam, volt akinek az anyja. Nem konnyu manapsag.
2019. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Hamarosan 19/L


Én hasonlóan érzem a dolgokat csak fordított szemszögből.


Annyi különbséggel,hogy én egy nem rosszul kinéző fiúról/srácról, akinek a személyisége ráadásul megnyert egyből azt gondolom hogy vagy van csaja vagy én úgyis esélytelen vagyok nála..

2019. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!