Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, (fiúk is írhatnak) ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, (fiúk is írhatnak) ti miért csináltok (csinálnátok) ilyet?

Figyelt kérdés
Ha megismertek egy srácot, találkoztok többször, elmondtok magatokról mindent jót és minden rosszat, bizalmas dolgokat, már együtt vagytok, ezek után mi lehet az ok amiért nem beszéltek többet a fiúval? Én kb 2 hete vagyok "együtt" egy lánnyal, találkoztunk párszor, nem érezte rosszul magát, elvileg sose érezte magát ilyen jól, most mégis lassan egy hete nem tudok róla semmit, Tudom magamról hogy szar ember vagyok, nem vagyok nyitott inkább visszahúzódó srácnak mondom magam, nincsenek barátaim nem járok közösségbe,(Mondjuk ő se nagyon) féltékeny típus vagyok stb, ez az önbizalomhiányos típus nem a lányok kedvence, de nem is akarok az lenni, csak egy valakinek akarnék megfelelni az életbe, de mégis ezt kapom én is hogy szórakoznak velem.. Eddig is bennem volt hogy sose lesz mellettem senki aki szeretne, de ezek után végképp elszállt az önbizalom, az a kicsi is ami volt. Főleg így tehetetlenül hogy azt sem tudom mi történt. Veletek volt már hasonló? Az ilyen dolgok annyira el tudják rontani az ember kedvét.. Akit jónak hisz az ember legyen akár ismerős vagy barát, mindenki elrontja és kiderül milyen igazából... A lányok a fiúkat szidják, amúgy jogosan amiért csak dugni akar a Legtöbb, de ti lányok sem vagytok közel se tökéletesek, buliba rázzátok magatokat, és csodálkoztok hogy nincs mellettetek szerető fiú, aki igazán szeretne leszarjátok, de ha a macsó srác meg eldob, sírtok.. Én már nem tudom mit gondoljak, egyedül nem bírom az "életet" de bízni nehéz, ismerkedni pedig nem igazán tudok, budapesti vagyok, de közösségbe nagyon ritkán járok, a legtöbb ember pedig nem az én "stílusom", nem vagyok az a bandázós, éjjel részegen kirakatot dobáló típus :) Jó lenne ha pár korombeli tudna valami értelmeset mondani erről, és aki komoly kapcsolatot szeretne de nem talál, ti mit gondoltok a "főf@.sz" alfahímként viselkedő, provokáló idiótákról akik két perc alatt felszednek valakit?:D Komolyan, vicc az egész, ami az interneten is megy, a bohóc képzőből nem tudom az olyanokat minek engedik ki... Kíváncsi vagyok van-e olyan akivel hasonlít a gondolkodásunk

2019. szept. 19. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell alfa hímnek lenni. De az ilyen én tuti rossz vagyok, minden bajom van, stb. stílustól a legtöbb ember falra mászik. Ne legyél ilyen besavanyodott, mint valami öreg, kiélt ember.

Meg elég rosszindulatú is vagy. Miért ne járhatna egy fiatal buliba? Attól nem lesz rossz. Oda sem egyforma emberek járnak.

Azt meg el kell fogadni, hogy nem jön össze minden próbálkozás. Ha nem megy ezzel a lánnyal, akkor hagyd, ne erőltesd, keress mást.

Lehet, hogy ahogy egyre jobban megismert, rájött, hogy nem vagy neki szimpatikus. De nem kell ebből nagy ügyet csinálni.

2019. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért, mert minden elmondtál magadról, tehát picit könnyen kiismert, nem hagytad, hogy dolgozzon egy picit, nincs meg az a titokzatosság.
2019. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet falra másznak az önbizalomhiánytól, de én nem fogom fényezni magam, az vagyok aki vagyok. Én se voltam sose buliba, elítélem ezt ki is mondom, nem kell senkinek magára venni, de én például olyan lánnyal nem szeretnék lenni, aki buliba járkál, és ezt a témát nem is húznám tovább ha lehet, tudjuk mi megy a bulikba, olyan lányra nem lenne szükségem. Nem jön össze minden ezt én is tudom, de nem volt veszekedés, és épp ez az, hogy közbe elvileg én szuper srác vagyok stb (el se hittem, pedig ezt mondják nem is értem miért) és minden jó volt, sok hibája van, nekem is, de elfogadtuk egymást mert nekem a szeretet a fontos. Aztán meg hirtelen egyik pillanatról a másikra megint itt vagyok egyedül, a 0-án, egész nap azon gondolkodok hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen és így minek kellett megszületnem.. Tudom hogy van ami nem jön össze és ez természetes, de az már nem természetes hogy nekem soha semmi nem jön össze, meg minden elromlik. Nem túlzok, egyszerűen amit szeretnék vagy belekezdek, akkora fail lesz hogy el se hiszem.. Egyszerűen minden rossz ahogy van, az egész "élet", és így egyedül inkább szeretnék meghalni, főleg ebbe az idegeskedésbe... persze aki nagy nőcsábász kap 5 nőt 1 ujjára, én meg egyetlen embert akartam aki elfogad, de még ez sem jön össze sokadjára se.. Nagyon beleuntam az "életbe", nem tudom mit csináljak, ahogy mondtam akármibe kezdek annak sosincs jó vége, SOHA
2019. szept. 19. 14:22
 4/14 A kérdező kommentje:
2-es nem hiszem, ő nem az a tipikus kiöltözős kis trendi k*va mint a mai többi lány, neki nem az kell hogy macsó legyen valaki stb, annyira azért kiismertem.. Tudom hogy nem vagyok jó, hiába mondta az ellenkezőjét sok ember, de akkor legalább megmondta volna, így pedig csak ülök itthon és azon gondolkodok hogy mi történt vele... Itt vagyok megint egyedül ahonnan startoltam, minden rossz, és már nem akarok tovább élni. Nekem nincs senkim
2019. szept. 19. 14:24
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Szia . Én lány vagyok aki csinált mar ilyet . Es velem is csinaltak mar ilyet. En azert csinaltam mert bar nagyon jol ereztem magam valami megis hianyzott. Nem ereztem kotodest es ugy voltam vele hogy nem szeretnek magyarazkodni igy csak eltunok es akkor az mar vegulis egy valasz . Tudom hogy nem a legjobb es sajnalom is hogy gyava voltam megmondani de igy alakult. Vegulis vissza kaptam. Van egy fiu aki mar egy jo ideje tetszett elhivott randizni 3 szor most meg ket hete nem beszeltunk . Es mikor megkerdeztem tole mit akar tolem . Kitero valaszt adott. Szoval ne keseredj el.Orulj hogy volt vele par jo elmenyed. Ha vegul megse keres akkor is tok jo hogy megismerted
2019. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem marad jó élmény, mert én nem olyan vagyok mint ti, akik ennyire félvállról vesztek egy kapcsolatot és telibeszarjátok a másik lelkét! Én nem ilyen szívtelen lelketlen senkiházi szar vagyok! Nekem szar belegondolni hogy mi van ha valami baja van, akár tökéletes volt vele akár nem, ha nem akarna velem lenni mondja meg. Szerintem inkább valami baja lehet, mert válaszolna szerintem.. Így meg marad az idegeskedés, eleve se voltam jól, de igy meg mostmár végképp véget akarok vetni az életemnek, mert ezt igy meg nem bírom egyedül, és még idegeskedjek is hogy mi van ha valami baja van én meg nem vagyok ott vele.. Amúgy is ritka aki elfogad engem
2019. szept. 19. 14:33
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

3: Ez nem önbizalom hiány. Azzal sokan küzdenek. Ez túlzott önsajnálat. És mellé jó nagy adag csőlátás és rosszindulat.

Pl. a bulis rész. Nem, nem minden buliban megy ugyanaz, és nem mindenki csinál gáz dolgokat, aki elmegy bulizni. Persze nem kell mindenkinek menni, meg máshol is vannak ugyanúgy hülye és normális emberek is.

Két hete ismerkedtek! Nem 3 évig voltatok együtt, hogy úristen, mi az, hogy most csak úgy eltűnt.

2019. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem, akkor rosszul írhattam, 2 hete vagyunk együtt. Együtt. Nem csak ismerkedés már. A bulizós részről meg annyit még, és utolsó ebből a bulis témából, hogy aki ilyen helyre jár, az egyszerűen nem mellém való. Nemem nem egy tömeglány kell aki bulizni jár, akármilyen buli nekem nem jön be hogy a barátnőm más fiúk közt rázza magát. És a bulis témát ezzel zárjuk is le ha lehet
2019. szept. 19. 15:15
 9/14 A kérdező kommentje:
Lényegébe, remélem csak rájött hogy nem vagyok jó és nincs semmi baja, mivel elvileg az üzenetet megkapja de nem olvassa el ezért szerintem csak ez van. Túlteszem magam rajta ha tudom, de addig is magányos vagyok, és nem tudom mit csináljak, a GYK "kihalt" szinte, nincs senkim akivel beszélhetnék vagy akivel együtt lehetnék majd..
2019. szept. 19. 15:45
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod és az egészségtelen szintű önsajnálatod alapján neked előbb pszichológusra lenne szükséged és csak aztán barátnőre.

Egyébként igaza van az előző válaszolónak, nem évekről beszélünk, hanem 2 hétről, akkor is ha állításod szerint együtt voltatok már. Amit nem is biztos, hogy mindketten ugyanúgy éltetek meg (randiztam olyannal, aki úgy vette, hogy már együtt vagyunk, holott én még nem annak számítottam).

Ettől függetlenül valóban nem szép dolog csak úgy eltűnni, lehetne szólni, hogy ez nem fog menni, hiszen a másik fél mindenképp meg lesz bántva. De ez a fajta viselkedés akkor sem egészséges.

2019. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!