Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyanok akiknek "későn"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok akiknek "későn" lett először barátja?

Figyelt kérdés
Gondolok itt 18felettiekre.
2019. szept. 19. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Van.
2019. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Én 19 vagyok és még mindig nem volt. :D
2019. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem késő, ez a normális. 18 alatt egy gyereknek minek barát?
2019. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23 évesen
2019. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
pont 18 számít?
2019. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3. még éretlen, jogi alapra teszi a dolgokat.

Egy kérdés, a nő esetleg nem alsóbbrendű xd?

2019. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Jogi alapra? Ez komoly? Na ilyen az, mikor egy h.lye okoskodik ;)
2019. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kamugyrosz ***** válasza:

Hát ja csak szimplán kavarások történtek de semmi több

17l

2019. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

későn? Ez mekkora hülyeség.. Miért ilyen hülye mindenki istenem.. Engem nehéz elfogadni, féltékeny tipus vagyok és visszahuzódó egy lánynak se kellek, 18 évesen volt először barátnőm, neki is első voltam ő 19 volt, miért késett volna el? Okés, már vége (még mindíg 18 vagyok) ebbe az a szégyen hogy már nem vagyunk együtt mert nem tartott ki mellettem, na ez szégyen, de az hogy 18 felett volt az első párunk az egyáltalán nem szégyen, aki igy gondolja az szakadjon meg.. Ha az meg ciki hogy esélytelen hogy barátnőm legyen és hogy 18 évesen volt az első (és esélyesen utolsó) barátnőm, akkor igencsak gusztustalan lehetek :D Ennyi hülyeséget kitalálni, "Későn" és ez nálatok szégyen.. Szerintem meg az a szégyen hogy a srácok játszák a macsót, a lányok meg haspólóba pózolgatnak instán meg ilyenek, na az nagyon nagy szégyen.. De az ha valakinek még 20 évesen sem volt senkije, az nem. Remélem nekem is szeretni fog egy aranyos lány hűségbe, aki kiment ebből az unalmas szar magányos világból, és bebizonyítja nekem hogy van még aranyos hűséges lány aki nem azzal tölti az idejét hogy bulizik, flörtölget meg ilyesmik. Hiába múltam el 18, és volt már barátnőm, az Igazi lányt sajnos nem találtam meg, az eddigit így már szégyenlem hogy nem tartott ki mellettem senki. (introvertáltság miatt esélyes hogy nem is fogom megtalálni) Akárhány évesen találjátok meg a párotokat, nem szégyen, az a szégyen akik azt állítják hogy ez ciki meg ilyenek.. :)

18f

2019. szept. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7. Ne vidd át a kérdést más irányba.
2019. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!