Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Bejönnek a magabiztos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejönnek a magabiztos lányok?

Figyelt kérdés
Nem beképzeltre gondolok. Hanem aki nem hagyja magát ha kötözködnek vele. Meg például ha a suiba kell neki valami nem fél odamenni egy 'idegenhez'. Ez bejön nektek vagy soknak gondoljátok?

2019. szept. 21. 16:09
 1/10 anonim válasza:
24%
Nekem nagyon bejön, sőt... Az se baj, ha bunkó, vagy nagyképű, csak értelemszerűen nem velem legyen az 😁
2019. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
1-es igen ezzel mindenki igy van, amig mással bunkó nagyképü flegma addig rendben van :D
2019. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Én csak a magabiztos lányokat szeretem. Azért mert fiúként én eléggé határozott szoktam lenni./természetemből adódhat/ Így nem igazán szeretem a csendes, visszahúzódó lányokat. Lehet kicsit bunkó voltam, de én így vagyok ezzel.
2019. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen bejönnek, de nekem a csendesebb, visszahúzódókkal sincs bajom :P
2019. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

Szia, én visszahúzódó vagyok, introvertált, és egész életembe (18év) mindig egyedül voltam. Volt 2 barátnőm, olyat választottam (interneten tudok ismerkedni csak) akik visszahúzódóbbak, akik nem olyan tömegek, akik nem buliznak nincsenek nagy tömegbe. Én szeretnék olyan lányt találni akivel csak mi ketten vagyunk egymásnak, hűségesen egymás mellett vagyunk, megvigasztaljuk egymást ha kell és kiállunk egymás mellett MINDÍG. Mivel nem vagyok magabiztos ez is egy ok amiért nem szeretnék hyper magabiztos lányt magam mellé, de az a baj aki visszahúzódó vagy depressziós meg akármi, az mind ugyan úgy a macsó srácra vágyik, nem pedig arra aki tényleg szeretetet akar :D Nem sokat járok közösségbe (semmit:D) így nem sok tapasztalatom van, de tudom hogy nem jönne be olyan aki elbeszélget mindenkivel, esélyes hogy azért mert nagyon féltékeny típus vagyok. DE (és most jön a nagyon fontos DE) lehet magabiztos, de közben úgy hogy meg is felel. Mondjuk ha magabiztosan állítja tutira hogy én kellenék neki (amire elég kevés esélyt látok hogy valaha megtörténne) akkor én szeretnék hinni neki és végre boldog lenni, ha magabiztosan kiáll mellettem. Bonyolultnak hangzik lehet, de a lényeg az hogy ilyen dolog nem lehet teljesen döntő, mert ami igazán számít hogy fogadjon el engem ahogy vagyok, ne viselkedjen/öltözzön kihívóan vagy ribisen, legyen 100% hűséges. Ha ez így van, akkor gond csak nem lehet.. Ha igen, akkor reménykedek abba hogy egyszer találok valakit, aki egy kisebb egyet nem értés után nem letörli magát és itthagy... (Ismerkedős tapasztalat)

Első barátnőm elvileg elfogadott, de nem így lett, sajnos egy r0hadék voltam és heti egynél többet akartam találkozni vele, féltékeny voltam hogy elveszíthetem és "kisajátító" voltam mert sokat akartam vele lenni, törődni vele, ezért elhagyott. (Micsoda egy szar alak lehetek:D) A második 1-2 hét együttlét után szó és viszlát nélkül eltűnt. Tehát akár mennyire is reménykedek hogy bízhatok majd valakibe, az is csak átverni tud akibe a leg jobban megbízol.. A szeretet a döntő, ebből is látszik, nem pedig az hogy magabiztos-e meg ilyenek, bár én is azt mondom inkább ne legyen az, de ha az és mégis szeret, ilyen dolog miatt nehogy már elhagyjam, vagy ne foglalkozzak vele.

18F

2019. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
be
2019. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
5-ös vagyok, 6-os ezt nem drámáztad túl :D
2019. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
7. egy magabiztos ember szereti a határozott dolgokat :'D
2019. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, ezt észrevettem dude! :D

Hát hajrá. Én egy kicsit mást írtam magamról '':D

2019. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én inkább csak a baráti körömben szeretem az ilyen stílusú lányokat tudni, ott viszont nagyon. Én magam érzelmileg nem vagyok a legösszeszedettebb, és jól esik, ha van a közelemben valaki, aki helyre tud engem rakni a gyengébb pillanataimban.

Egy kapcsolat viszont ilyen felállással szerintem nem működne.

2019. szept. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!