Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy pasinak rossz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasinak rossz híre van akkor alapból nem adtok neki esélyt?

Figyelt kérdés
Tehát,rossz hír alatt nem olyanokra gondolok,hogy drogozik vagy ékszerboltokat rabol ki xD. Hanem max. balhék tanárokkal meg ilyenek.A helyzet az,hogy van egy suli,van egy srác akivel magatartásbeli gondok voltak.Mivel a pletykák iszonyat gyorsan terjednek így a többséghez gyorsan eljutnak a hírek.Na már most,ha egy ilyen fiú bepróbálkozik nálatok akkor nem adtok esélyt neki?Vagy elbeszélgettek vele azért,és inkább saját magatok alkottok róla véleményt?18/F (Egyébként priviben kifejtem jobban a dolgot,ha valaki segítene esetleg.)

2019. szept. 22. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Írj
2019. szept. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Írhatsz ha szeretnél
2019. szept. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben vagyok😂 De en mindig olyan voltam, aki a pletykak ellenere inkabb en szeretnem megismerni, hogy tenyleg olyan rossz amilyennek mondjak.
2019. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!